دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:عوامل موثر بر استرس شغلی و پیامدهای ان - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • عوامل موثر بر استرس شغلی و پیامدهای ان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  عوامل موثر بر استرس شغلی و پیامدهای ان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احسان خدادادفر ، دکتر اکرم اکبریان


  چکیده فارسی:

  در دهه های اخیر مدیریت منابع انسانی به چالش عمده مدیران و برنامه ریزان سازمانی تبدیل شده است .چرا که مدیریت صحیح منابع انسانی به عنوان سرمایه ای بی بدیل افزایش اثر بخشی سازمانی را به دنبال خواهد داشت .در این پژوهش عوامل موثر بر استرس شغلی و پیامدهای ان مورد بررسی قرار گرفته است . با توجه به تحقیقات انجام شده به نظر می رسد استرس شغلی تاثیرات منفی در محیط کار ایجاد می کند و باعث کاهش راندمان کاری می شود بنابراین به مدیران توصیه میشود با افزایش میزان تناسب و هماهنگی کار ابزار های کاری و نیازهای شغلی با توانایی های فرد سطح استرس شغلی کارکنان را پایین اورند تا بدین منظور راندمان کاری فرد افزایش یابد .
  کلمات کلیدی : سازمان ، استرس شغلی ، عوامل ، پیامدها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 563 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer