دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی و اولویت بندی ریسک های یک پروژه ساختمانی با استفاده از آنتروپی و TOPSIS - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • شناسایی و اولویت بندی ریسک های یک پروژه ساختمانی با استفاده از آنتروپی و TOPSIS

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی و اولویت بندی ریسک های یک پروژه ساختمانی با استفاده از آنتروپی و TOPSIS


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا فخار ، سید محمد حسین حجتی


  چکیده فارسی:

  ریسک پروژه یک رویداد یا وضعیتی غیر قطعی است که در صورت وقوع بر روی کمینه یکی از اهداف پروژه نظیر زمان، هزینه، کیفیت یا محدوده تاثیر مثبت یا منفی خواهد داشت . برای جلوگیری از اثرات منفی ریسک بر اهداف پروژه و همچنین تاثیراتی که این اثرات منفی بر روی هزینه و زمان پروژه می گذارند . دولت نیازمند سرمایه گذاری و پیاده سازی ریسک در پروژه های زیر بنایی من جمله پروژه های ساختمانی است . بر این اساس در تحقیق حاضر به شناسایی و اولویت بندی ریسک های پروژه ی ساختمانی یازده طبقه بر اساس ترکیب دو روش آنتروپی و تاپسیس پرداخته می شود. به این صورت که ابتدا ریسک های پروژه ساختمانی شناسایی شده است .سپس به اولویت بندی این ریسک ها بر اساس سه شاخص احتمال وقوع تاثیر بر زمان و تاثیر بر هزینه پروژه پرداخته می شود . در نتیجه وزن ، سه شاخص ارزیابی ریسک با روش آنتروپی بر اساس تجمیع نظرات خبرگان محاسبه می شود. سپس با استفاده از این وزن ها و روش 3TOPSIS به اولویت بندی این ریسک پرداخته می شود .
  کلمات کلیدی : ریسک ، مدیریت ، ریسک ، ارزیابی ، ریسک ، تاپسیس ، پروژه ساختمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 659 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer