دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اثر بخشی سیستم های اطلاعاتی مدیریت در صنعت بیمه - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی اثر بخشی سیستم های اطلاعاتی مدیریت در صنعت بیمه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی اثر بخشی سیستم های اطلاعاتی مدیریت در صنعت بیمه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سرور عجمیان ، سید رضا موسوی زاده


  چکیده فارسی:

  هدف از این مقاله بررسی میزان اثر بخشی سیستم های اطلاعاتی مدیریت در صنعت بیمه است که برای شناسایی و دسته بندی کاربردهای فناوری اطلاعات در صنعت بیمه از زنجیره ارزش بیمه استفاده شده است . فناوری اطلاعات می تواند در بهبود فرایندهای مختلف زنجیره ارزش( توسعه کالا ، بازار یابی و فروش ، امور اجرایی ،مدیریت دارایی ها و خسارات ) تاثیر قابل توجهی داشته باشد .مهم ترین اثر فناوری اطلاعات بر زنجیره ارزش بیمه را می توان فروپاشی زنجیره ارزش دانست . فناوری های جدید ارتباطی و اطلاعاتی ، از هم گسیختن زنجیره ارزش را به وسیله بیمه گران اسان تر می کنند هر یک از مراحل صدور بیمه نامه ، امور اجرایی ، مدیریت خسارات و مدیریت سرمایه گذاری می توانند در میان بخش های کاری مختلف تقسیم شده یا به ارایه کنندگان خدمات تخصصی خارجی که تعدادشان در حال افزایش است واگذار شوند .
  کلمات کلیدی : اثر بخشی ، زنجیره ارزش بیمه ، بازار یابی روابط با مشتری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 486 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer