دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه الگوی مدیریت دانش در بین کارکنان شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه الگوی مدیریت دانش در بین کارکنان شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • ارائه الگوی مدیریت دانش در بین کارکنان شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه الگوی مدیریت دانش در بین کارکنان شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد رضا رضوی ، یوسف قلی پور کنعانی


  چکیده فارسی:

  سازمان ها با توجه به سعی و تلاشی که جهت پیاده سازی مدیریت دانش انجام داده اند موفق به نتیجه مطلوب در جهت اهداف سازمانی نشده اند .هدف از پژوهش حاضر پاسخی است به این پرسش که سازمان ها با تکیه بر چه مولفه هایی می توانند الگوی مناسبی از مدیریت دانش ارائه دهند و یا این که روی چه فرایندهایی سرمایه گذاری مالی و فکری انجام شود تا الگوی ارائه شده مدیریت دانش در جهت اهداف سازمانی باشد ؟ روش تحقیق به کار رفته از نظر هدف کاربردی است از نظر ماهیت داده بنیاد و ازنظر داده ها امیخته اکتشافی است .شیوه گرداوری اطلاعات کتابخانه ای - اسناد و میدانی است .ابزار استفاده شده مصاحبه ساختار یافته و پرسشنامه است . جامعه اماری این پژوهش کلیه کارکنان صف و ستاد ( شامل 210 نفر ) که با استفاده از فرمول تعیین حجم نمونه مورگان 127 نفر انتخاب شدند و به صورت تصادفی بین 60 نفر پرسشنامه توزیع و پس از جمع اوری داده ها با استفاده از ازمون های تحلیلی چند عاملی تجزیه و تحلیل گردید و افراد خبره که از طریق نمونه گیری گلوله تعداد 10نفر انتخاب شدند . یافته های اصلی این تحقیق شامل مولفه های شناسایی و کسب دانش- سازماندهی دانش -بکارگیری و توسعه دانش - خلق دانش- توانمند سازی افراد-- ایجاد خلاقیت و نواوری در افراد - تسهیم دانش -ارزیابی دانش می باشد که به تایید خبرگان رسیده است .نتیجه گیری :تمامی مولفه های یاد شده در ارتقاء و استقرار مدیریت دانش در شرک صنعتی دریایی ایران ( صدرا) نقش اساسی دارند .
  کلمات کلیدی : الگوی مدیریت دانش ،سرمایه گذاری مالی ، سرمایه گذاری فکری ،شرک صنعتی دریایی ایران ( صدرا)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 585 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer