دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش میانجی ترجیح برند در تبلیغات بانک و وفاداری برند - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • نقش میانجی ترجیح برند در تبلیغات بانک و وفاداری برند

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش میانجی ترجیح برند در تبلیغات بانک و وفاداری برند


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید مجید موسوی ،عبداله نعامی ، شیوا گلشن ایرانپور


  چکیده فارسی:

  مشتریان همواره در پی یافتن مکانی مناسب برای انجام امور تجاری و مالی خود هستند و تصمیمات انها همواره با سوالات گوناگون از خود و مشاهده و لمس خدمات و تبلیغات از طرف بانک ها برای تمرکز فعالیتهای مالی و بانکی در حال تغییر و مقایسه است . بانک ها با ارائه خدمات و تبلیغات موثر و خلاقانه رضایت مشتریان را جلب و وفاداری انها را به سوی خود متمرکز نمایند .عوامل کاهنده یا افزاینده اثر تبلیغات بر وفاداری مشتریان مورد ازمون قرار گرفت و متغیر میانجی ترجیح نام تجاری بخاطر مطالعه عمیقتر تجزیه و تحلیل شد. برای ازمون فرضیه ها پرسشنامه بین مشتریان بانکی در شهر اصفهان توزیع شد .داده های جمع اوری شده مدل تحلیل مسیر قرار گرفتند. تبلیغات و ترجیح برند به عنوان متغیرهای موثر بر وفاداری مشتریان به بانک شناسایی شد .نقش مثبت متغیر میانجی ترجیح برند با استفاده از مدل تحلیل مسیر برنامهSmartPLS 3.2.7 روش حداقل مربعات جزئی بر افزایش وفاداری برند قویا تایید شد . این تحقیق به این نتیجه دست یافت که گر چه می توان تبلیغات را به عنوان متغیر تقویت کننده ترجیح برند به وفاداری برند معرفی نمود ، مشتریان رضایت از خدمات بانکی و حرفه ای بودن بانک را بر تبلیغات ان تمیز می دهند .در این صورت تبلیغات بانک در بلند مدت نمی تواند وفاداری مشتریان را تضمین کند .
  کلمات کلیدی : اثر تبلیغات بانک، میانجی ترجیح برند نام تجاری ، وفاداری برند ، تحلیل مسیر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 375 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer