دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:پارادایم ساخت مند گرایی در مطالعات سازمان و مدیریت - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:پارادایم ساخت مند گرایی در مطالعات سازمان و مدیریت - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • پارادایم ساخت مند گرایی در مطالعات سازمان و مدیریت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  پارادایم ساخت مند گرایی در مطالعات سازمان و مدیریت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین نویدی ، اکبر اعتباریان خوراسگانی


  چکیده فارسی:

  این مقاله با هدف توضیح پارادایم ساخت مند گرایی به دنبال بررسی عناصر کلیدی سازمان از منظر این پارادایم است . با توجه به این که سازمان ها از لحاظ ساختار ، فناوری ، فرهنگ و استراتژی با یکدیگر متفاوتند و هر گونه مطالعات انها می تواند بر مبنای این عناصر چهار گانه صورت پذیرد. مقایسه این عناصر در سازمان های مختلف می تواند شناخت ما نسبت به انواع سازمان ها را افزایش دهد . در این مقاله پس از بررسی اجمالی دو دیدگاه ساختار گرایی و کنشگری به بررسی جامع عناصر کلیدی سازمان یعنی ساختار ، فرهنگ ، فناوری ، استراتژی همچنین محیط در پارادایم ساخت مند گرایی پرداخته شد .
  کلمات کلیدی : ساختار گرایی ،کنشگری ، ساخت مند گرایی ، محیط ، ساختار ، فرهنگ ، فناوری ، استراتژی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 358 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer