دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر پژوهش های تئوری چسبندگی هزینه ها و تاثیر ان بر سرمایه فکری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر پژوهش های تئوری چسبندگی هزینه ها و تاثیر ان بر سرمایه فکری - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مروری بر پژوهش های تئوری چسبندگی هزینه ها و تاثیر ان بر سرمایه فکری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر پژوهش های تئوری چسبندگی هزینه ها و تاثیر ان بر سرمایه فکری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عبدالرضا محسنی ، رقیه کریمی


  چکیده فارسی:

  یکی از مفروضات اولیه حسابداری مدیریت بیانگر ان است که تغییرات هزینه ها رابطه ای متناسب با افزایش و کاهش سطح فعالیت دارد . اما به تازگی این فرض با مطرح شدن بحث چسبندگی هزینه ها توسط اندرسون و همکارانش مورد بحث قرار گرفته است به این معنا که میزان افزایش در هزینه ها با افزایش در سطح فعالیت بیشتر از میزان کاهش در هزینه ها در ازای همان میزان کاهش در سطح فعالیت است . بنابراین پس از بررسی مفهوم ، انواع و دلایل چسبندگی هزینه ، رابطه این مفهوم با سرمایه فکری مورد بررسی قرار گرفت این پژوهش با استفاده از نتایج تحقیقات پیشین و به صورت کتابخانه ای به بررسی این موضوع پرداخته است .نتایج نشان داد که رفتار چسبندگی هزینه بر حجم فعالیت و سود تاثیر گذار است . همچنین نتایج بیانگر ان است که ویژگی های خاص شرکت ها بر سرمایه فکری نیز تاثیر گذار است .
  کلمات کلیدی : چسبندگی هزینه ، سرمایه فکری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 220 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer