دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:روش محاسبه هزینه ( مطالعه موردی : مروری بر روش تخمین هزینه ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:روش محاسبه هزینه ( مطالعه موردی : مروری بر روش تخمین هزینه ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • روش محاسبه هزینه ( مطالعه موردی : مروری بر روش تخمین هزینه )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  روش محاسبه هزینه ( مطالعه موردی : مروری بر روش تخمین هزینه )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عبدالرضا محسنی ، رقیه کریمی


  چکیده فارسی:

  چون تخمین هزینه نقش استراتژیک دارد . منظور از نقش استراتژیک این است که در فضای اشوبناک امروز ما با منابع محدود و نیازهای محدود و نیازهای نامحدود روبه رو هستیم و پیش بینی هزینه کمک موثری به بهینه سازی مصرف منابع می کند . واحدهای تجاری باید با این منابع محدود به دنبال تامین نیازهای نامحدود باشند . پس بایستی اولویت بندی انجام شود . منابع به سمت بهترین فرصت ها سوق داده شوند و اتلاف منابع به هیچ وجه پذیرفته نیست و انجام این مهم مستلزم اندازه گیری دقیق و پیدا کردن روابط علت و معلولی است که انها همه در تخمین هزینه دیده شده است .این پژوهش با استفاده از نتایج تحقیقات پیشین و به صورت کتابخانه ای به بررسی این موضوع پرداخته است . نتایج نشان داد که بااستفاده از رفتار هزینه می توان هزینه ها را تخمین و در نهایت انها را پیش بینی نمود که این پیش بینی منجر به براورد هزینه می گردد.
  کلمات کلمات : تخمین هزینه ، پیش بینی هزینه ، براورد هزینه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 379 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer