دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر ارتباطات سیاسی شرکت ها - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر ارتباطات سیاسی شرکت ها - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مروری بر ارتباطات سیاسی شرکت ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر ارتباطات سیاسی شرکت ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فریبرز عوض زاده ، رقیه کریمی


  چکیده فارسی:

  یکی از مهم ترین تصمیمات مدیریت مالی تصمیمم گیری در مورد نحوه تامین مالی برای شرکت می باشد که شامل تصمیماتی همچون ساختار مالی و ساختار سرمایه و همچنین تعیین بهترین شیوه تامین مالی و ترکیب انها است .امروزه شرکت ها برای تامین مالی راه های مختلفی از قبیل وام بانکی ، استقراض خارجی ، انتشار سهام ، انتشار اوراق مشارکت و ...را پیش رو دارند واحدهای تجاری تمایل زیادی به برقراری ارتباط نزدیک به دولت دارند زیرا این روابط منجر می شود که تحت حمایت دولت واقع شوند .این پژوهش با استفاده از نتایج تحقیقات پیشین و به صورت کتابخانه ای به بررسی این موضوع پرداخته است .نتایج نشان داد که این روابط منافع زیادی نظیر تخفیف های مالیاتی و دسترسی اسانتر به اعتبارات را در پی خواهد داشت .
  کلمات کلیدی : ارتباطات سیاسی ، تخفیف های مالیاتی ، دسترسی اسان تر به اعتبارات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 211 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer