دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر ساختار سازمانی در بهره وری سازمانی در واحدهای صنعتی - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر ساختار سازمانی در بهره وری سازمانی در واحدهای صنعتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر ساختار سازمانی در بهره وری سازمانی در واحدهای صنعتی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهرداد باغبانی ، مریم صنیعی ، فرشته توان ، زهرا وظیفه


  چکیده فارسی:

  امروزه نظر دانشمندان سازمان و مدیریت بر این است که مهم ترین و ارزشمندترین سرمایه سازمان ، سرمایه انسانی ان است و توجه به این سرمایه گرانبها بر روند شکست یا کامیابی سازمان ها تاثیر مستقیم دارد . لذا تلاش برای توسعه تعهد در کارکنان امر مهمی است که مدیران باید به ان توجه داشته باشند .سازمان ها با انتخاب ساختارهای سازمانی متفاوت تعیین کننده رفتار و عملکرد کارکنان خود هستند .در مقاله حاضر به بررسی تاثیر سازمانی در ایجاد بهره وری در واحدهای صنعتی پرداخته شده است .این تحقیق در واحدهای صنعتی استان تهران صورت گرفته است . روش تجزیه و تحلیل یافته های تقیق یافته های تحقیق ضریب همبستگی و رگرسیون خطی بوده است . یافته های تحقیق نشان می دهد که از میان مولفه های ساختار سازمانی مولفه تمرکز بیشترین تاثیر را بر بهره وری سازمان های صنعتی دارد . همچنین پیچیدگی سازمان تاثیر منفی و معنی دار و مولفه رسمیت تاثیر اندک مثبت و معنی داری بر بهره وری سازمان های صنعتی دارد .
  کلمات کلیدی : ساختار سازمانی ، بهره وری سازمانی ، واحدهای صنعتی ، رگرسیون خطی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 624 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer