دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اکوسیستم کارافرینی ، معیارها و الزامات با تاکید بر اقتصاد مقاومتی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اکوسیستم کارافرینی ، معیارها و الزامات با تاکید بر اقتصاد مقاومتی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • اکوسیستم کارافرینی ، معیارها و الزامات با تاکید بر اقتصاد مقاومتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اکوسیستم کارافرینی ، معیارها و الزامات با تاکید بر اقتصاد مقاومتی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علیرضا جامی ، غلامحسین حسینی نیا


  چکیده فارسی:

  اعتقاد به الزام کارافرینی به منظور رشد و توسعه اقتصاد کشور شناخت اکوسیستم ان را ضروری می کند . این اکوسیستم بر مبنای الزامات و معیارهایی پایه ریزی و ایجاد می شود که مبتنی بر ویژگی های منطقه است .شناخت منطقه ، شناخت پتانسیل اجتماعی و اقتصادی منطقه راهی برای شناخت ویژگی های اکوسیستم کارافرینی در ان منطقه است . موفقیت در ایجاد اکوسیستم بر دو دسته عوامل فردی و محیطی بستگی دارد .ساختارهای محیطی بر عهده قانون گذاران و عوامل فردی بر دوش کارافرینان است .این مقاله به چگونگی الزامات برای ایجاد اکوسیستم موفق توجه دارد .
  کلمات کلیدی : اکوسیستم ، کارافرینی ، الزامات ، اقتصاد مقاومتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 587 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer