دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی توانمند سازهای نواوری برای افزایش مزیت رقابت تولید در صنایع حاضر در منطقه ازاد تجاری - صنعتی ارس با استفاده روشMICMAC ، ISM فازی و رتبه بندی ان با استفاده از روش AHP فازی ( مطالعه موردی شهرک صنعتی شمار (1)(2) منطقه ازاد ارس) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارزیابی توانمند سازهای نواوری برای افزایش مزیت رقابت تولید در صنایع حاضر در منطقه ازاد تجاری - صنعتی ارس با استفاده روشMICMAC ، ISM فازی و رتبه بندی ان با استفاده از روش AHP فازی ( مطالعه موردی شهرک صنعتی شمار (1)(2) منطقه ازاد ارس)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی توانمند سازهای نواوری برای افزایش مزیت رقابت تولید در صنایع حاضر در منطقه ازاد تجاری - صنعتی ارس با استفاده روشMICMAC ، ISM فازی و رتبه بندی ان با استفاده از روش AHP فازی ( مطالعه موردی شهرک صنعتی شمار (1)(2) منطقه ازاد ارس)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ندا رسول زاده ،مرتضی شکر زاده


  چکیده فارسی:

  امروزه بسیاری از شرکت ها با رقابتی شدید روبه رو هستند که از تغییرات تکنولوژیکی و نواوری ای به وجود امده در بازار و تغییر در تقاضای مشریان ناشی می شود .همچنین شرکت ها با تغییرات سریع تکنولوژی و بخش بندی فزاینده بازار در محیط جهانی شده اند. بنابراین توانایی سازمان برای تطابق سریع با تغییرات محیطی و شرایط بازارها موضوعی ضروری برای بقای انان محسوب می شود .این تحقیق به ارزیابی توانمند سازهای نواوری می پردازیم که نقش بسیار مهمی در مزیت رقابتی تولید دارند .در این تحقیق برای ارتقاء نواوری از 11 توانمند ساز مطالعه شده است . توانمند سازهای مورد مطالعه با روش مدلسازی تفسیری – ساختاری تجزیه و تحلیل و ارتباط و توالی انها مشخص گردید .در تجزیه و تحلیل MICMACفازی به میزان قدرت نفوذ و قدرت وابستگی بین توانمند سازها توجه می شود .با در نظر گرفتن این نکته که در بازار ازاد تجاری شرایط بازار و تقاضا با عدم قطعیت همراه می باشد .تحقیق حاضر به صورت هم کیفی و هم کمی ارائه می گردد. بااستفاده از روش تحلیل سلسله مراتبی فازی وزن توانمند سازهای نواوری را تعیین می گردد و رتبه بندی و رتبه بندی می شوند .نتایج حاصل از این پژوهش نشان می دهد که قدرت نفوذ و وابستگی توانمند سازها اساس ارتقاء نواوری هستند . این مدل می تواند افراد متخصص و مدیران را درافزایش تولید و رقابت در بازار جهانی یاری دهد.
  کلمات کلیدی : توانمند سازها ، نواوری ، مدل ساختاری تفسیریISM ، تجزیه و تحلیلMICMAC فازی ، روش سلسله مراتبیAHP فازی ، منطق فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 927 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer