دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش توانمندسازی مدیران ارشد بر اثر بخشی مدیریت مالی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش توانمندسازی مدیران ارشد بر اثر بخشی مدیریت مالی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • نقش توانمندسازی مدیران ارشد بر اثر بخشی مدیریت مالی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش توانمندسازی مدیران ارشد بر اثر بخشی مدیریت مالی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  اشرف لعل کارگر ، محمد حیدری


  چکیده فارسی:

  سازمان های امروز تحت تاثیر عواملی چون رقابت جهانی ، دگرگونی های ناگهانی زیر فشارهای زیادی قرار دارند که برای فائق امدن بر این چالش ها نیازمند داشتن منابع انسانی توانمند می باشند . حضور فعالانه سازمان در عرصه رقابل و تکنولوژی به وجود امدن مشاغل جدید و لزوم داشتن مهارت های مختلف در کارکنان ، توانا سازی کارکنان را اجتناب ناپذیر کرده است .و در چنین شرایطی مدیران فرصت چندانی در اختیار ندارند لذا توانایی مدیریتی مدیران ارشد می تواند منجر به مدیریت کاراتر عملیات روزانه شرکت شود .خصوصا تصمیم گیری های مدیریتی در دوره های بحرانی ، جهت اتخاذ تصمیمات موثر بر اساس اطلاعات صحیح می تواند تاثیر به سزایی بر روی عملکرد شرکت داشته باشد .بنابراین توانمند سازی مدیران ارشد یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر سازمانها می باشد . از طرفی در سالهای اخیر نقش سازمانی مدیران مالی ارتقا یافته است .به نحوی که مدیران مالی نه تنها در زمینه های عملیاتی بلکه در تصمیم گیری های استراتژیک نقش موثری دارند .اثر بخشی مدیریت به عنوان یکی از ابعاد سرمایه انسانی شرکت ها منجر به سرمایه گذاری مناسبتری در پروژه های با ارزش و درامد زایی بالاتر و یا استفاده از منابع کمتر و دستیابی به سطح معینی از درامد حائز اهمیت است . بر همین اساس مطالعاتی در زمینه عولمل موثر بر اثر بخشی مدیران مالی انجام شده است .لیکن مطالعات معدودی در زمینه نقش مدیران ارشد در اثر بخشی ان مورد مطالعه قرار گرفته است .پژوهش حاضر از نظر هدف کاربردی و از نظر شیوه ی اجرا توصیفی – تحلیلی است و برای جمع اوری اطلاعات از روش اسنادی استفاده شده است .هدف این مقاله بررسی نقش توانمند سازی مدیران ارشد و شناسایی عامل تاثیر گذار بر توانمند سازی مدیران ارشد می باشد و در انتها مولفه توانمند سازی را به منظور اثر بخشی مدیریت مالی مورد بررسی قرار می دهد .نتایج حاصل از تحقیق نشان می دهد که سبک رهبری تحول افرین، دسترسی به اطلاعات ، شرایط سازمانی ، راهبردهای مدیریتی ، مدیریت دانش موجب رشد و توسعه توانمند سازی مدیران ارشد می گردد و مچنین تاثیر ابعاد توانمند سازی بر اثر بخشی مدیران مالی مورد تایید قرار گرفت.
  کلمات کلیدی : توانمند سازی ، اثر بخشی مدیران ارشد ، مدیریت مالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 376 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer