دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش میانجی حسابداری مدیریت در رابطه بین طراحی سیستم هزینه یابی و عملکرد - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش میانجی حسابداری مدیریت در رابطه بین طراحی سیستم هزینه یابی و عملکرد - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • نقش میانجی حسابداری مدیریت در رابطه بین طراحی سیستم هزینه یابی و عملکرد

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش میانجی حسابداری مدیریت در رابطه بین طراحی سیستم هزینه یابی و عملکرد


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  دکتر احمد خدامی پور ،سپیده راجی زاده


  چکیده فارسی:

  این پژوهش به تبیین نقش میانجی شیوه های حسابداری مدیریت(MAPs) در رابطه بین طراحی سیستم هزینه یابی(CSD) و عملکرد پرداخته است . پیش بینی مییشود که شیوه های حسابداری مدیریت نقش واسطه کاملی بین طراحی سیستم هزینه یابی و عملکرد ایفا می کنند و طراحی سیستم هزینه یابی به تنهایی کارایی شرکت را تحت تاثیر قرار نمی دهد این مطالعه نشان می دهد که متحمل شدن هزینه های هنگفت برای استقرار یک سیستم هزینه یابی عملکردی ممکن است موجه باشد .مشروط بر اینکه از اطلاعات هزینه ای بدست امده از ابزارهای مختلف تصمیم گیری استفاده نماید . در غیر اینصورت هیچ دلیلی برای متحمل شدن هزینه های ایجاد چنین سیستمی وجود ندارد .یافته ها نشان داد که طراحی سیستم هزینه یابی به تنهایی بر عملکرد شرکت تاثیر گذار نیست بلکه از طریق شیوه های حسابداری مدیریت بر کارایی تاثیر می گذارد .
  کلمات کلیدی : سیستم هزینه یابی ،حسابداری مدیریت ، عملکرد، کارایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 499 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer