دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:عوامل موثر در افزایش تمایل شهروندان به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری اراک - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت شهری
 • عوامل موثر در افزایش تمایل شهروندان به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری اراک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  عوامل موثر در افزایش تمایل شهروندان به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری اراک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علیرضا منصوریان ، محمدرضا غریبی ،زهرا ظهیری


  چکیده فارسی:

  با توجه به اهمیت عوارض نوسازی در تامین درامدهای پایدار شهرداری اراک، نیاز به تلاش در جهت کسب حداکثری عوارض در چارچوب های قانونی و دریافت پیشینه ی ان کاملا واضح است .یکی از مولفه های مهم و قابل بررسی در این خصوص مطالعه رفتار مودیان و شهروندان در رابطه با پرداخت عوارض است .در این پژوهش با استفاده از روش تحقیق علی – کاربردی ، نمونه ای متشکل از 384 پرسشنامه بین شهروندان در شهر اراک مورد بررسی قرار گرفته است . در تحقیق حاضر اطلاعات بدست امده با استفاده از شیوه های امار استنباطی و امار توصیفی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت . لذا در تحلیل توصیفی از جدول توزیع فراوانی ، و نمودارها با استفاده از نرم افزارهای اماری SPSS و در تحلیل استنباطی از تکنیک اماری رگرسیون خطی با استفاده از نرم افزار SPSS استفاده شده است. نتایج تجزیه و تحلیل حاکی از این می باشد که عوامل تاثیر گذار بر تمایل به پرداخت عوارض نوسازی ، از دیدگاه شهروندان ، عوامل اقتصادی و اجتماعی و قانونی همراه با شاخص های ان می باشد .
  کلمات کلیدی : عوارض نوسازی ،شهروندان ، شهرداری، عوامل اقتصادی ، عوامل اجتماعی ، عوامل قانونی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 25
  حجم فایل: 777 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-شهری
موضوعات
footer