دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بازار یابی شهری و گردشگری روشی برای بهبود عملکرد بافت تاریخی اراک - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بازار یابی شهری و گردشگری روشی برای بهبود عملکرد بافت تاریخی اراک - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بازار یابی شهری و گردشگری روشی برای بهبود عملکرد بافت تاریخی اراک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بازار یابی شهری و گردشگری روشی برای بهبود عملکرد بافت تاریخی اراک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  اعظم محمودی ، محمدرضا غریبی


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی این پژوهش بررسی راهبرد نوین بازار یابی شهری و گردشگری شهری منافع و فرایند بازار یابی شهری و تحلیل ان برای شرایط بافت تاریخی شهر اراک می باشد . در این پژوهش پس از بررسی متون نظری مربوطه و مروری بر نمونه های موفق از ان ضرورت کاربست ان برای ارتقاء چند بعدی عملکرد شهرها در مکان ها و شهرها روشن شده و لزوم توجه به ان نیز برای شهر اراک با توجه به شرایط فعلی حاکم بر ان اهمیت می یاید. در واقع این نکته اهمیت می باید که بازار یابی برای توسعه معیارهایی را برای تحقق پذیری طرحهای توسعه شهری ارائه می دهد که توجه به انها می تواند در نظام راهبردی و برنامه ریزی توسعه در جهت تحقق کامل توسعه مبتنی بر مشارکت عمومی موثر واقع شود و به این امر اذعان می یابد که با بکارگیری بازار یابی شهری موفق و پررنگ علاوه بر تحقق اهداف اولیه خود و منافع مورد حصول از ان شهرها و مکان ها را می تواند در جریان جهانی شدن قرار دهد که شهر اراک نیز با توجه به امکانات و فرصت های بالقوه ای که دارد می تواند با در نظر گرفتن شروط مربوطه از این امر تاثیر بپذیرد .
  کلمات کلیدی : بازار یابی شهری ، گردشگری ، بافت تاریخی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 24
  حجم فایل: 744 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer