دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رابطه بین هوش مالی با عملکرد مالی ( مطالعه موردی : سازمان منطقه ازاد ماکو ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:رابطه بین هوش مالی با عملکرد مالی ( مطالعه موردی : سازمان منطقه ازاد ماکو ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • رابطه بین هوش مالی با عملکرد مالی ( مطالعه موردی : سازمان منطقه ازاد ماکو )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  رابطه بین هوش مالی با عملکرد مالی ( مطالعه موردی : سازمان منطقه ازاد ماکو )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مصطفی محرم نژاد ،مرتضی شکرزاده


  چکیده فارسی:

  برخی از محصولات و خدمات مالی بسیار پیچیده اند و تصمیم گیری در مورد خرید انها مخصوصا برای افرادی که اطلاع و اگاهی چندانی از مکانیزم های مالی ندارند دشوار است . ازاد سازی بازار و تغییرات ساختاری گسترده نیز سبب شده است که مسئولیت تصمیمات مالی از دولت به سمت افراد منتقل شود . در جهان مدرن نقش اصلی مدیریت شرکت ها تصمیم گیری و ایجاد و اجرای برنامه های استراتژیک برای نیل به اهداف از پیش تعیین شده و همچنین ایجاد ارزش برای سازمان می باشد. از جمله وظایف مدیران بررسی عملکرد مالی و سازمانی کارکنان و کل مجموعه شرکت می باشد. پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه هوش مالی با عمکرد مالی در سازمان منطقه ازاد ماکو انجام گرفت. پژوهش حاضر از نظرهدف کاربردی و از نظر ماهیت توصیفی – پینایشی و از نظر روش گرداوری داده ها از نوع میدانی است . جامعه اماری تحقیق حاضر تعداد 123 نفر از کارکنان و مدیرلن به عنوان نمونه با استفاده فرمول کوکران انتخاب شدند . ابزار گرداوری داده ها شامل پرسشنامه محقق ساخته ( هوش مالی )می باشد . روایی انها با استفاده از روایی محتوایی مورد تایید قرار گرفت. پایایی کل پرسشنامه با استفاده از ضریب الفای کرونباخ 73 برای متغیرها بالای 70 درصد می باشد که می توان گفت مقدار مناسبی است . فرضیه ها بااستفاده از ازمون رگرسیون خطی ساده مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. نتایج حاصل از تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزارEVIEWS و SPSS نشان می دهند که بین هوش مالی و عملکرد مالی کارکنان منطقه ازاد ماکو رابطه معناداری وجود دارد .
  کلمات کلیدی : هوش ، هوش مالی ، عملکرد ، عملکرد مالی ،سازمان منطقه ازاد ماکو


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 767 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer