دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:توسعه محصول جدید و نقش بازارگرایی ، ظرفیت جذب و قابلیت بازاریابی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:توسعه محصول جدید و نقش بازارگرایی ، ظرفیت جذب و قابلیت بازاریابی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • توسعه محصول جدید و نقش بازارگرایی ، ظرفیت جذب و قابلیت بازاریابی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  توسعه محصول جدید و نقش بازارگرایی ، ظرفیت جذب و قابلیت بازاریابی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مژگان نصرتی ،رحیم تقی زاده


  چکیده فارسی:

  در شرایط رقابتی فضای کسب و کار یکی از راهکارهای اساسی برای تداوم بقای شرکت ها و بنگاه های اقتصادی توسعه محصول و خدمات جدید به مشتریان است.تغییر نیارهای مشتریان تعریف نیازهای جدید برای مشتریان بهبود فناوری ها و تغییر محیط تجارت توسعه محصول را اجتناب پذیر کرده است . بنابراین یکی از مهم ترین دغدغه های بنگاه های اقتصادی فرایند توسعه محصول برای موفقیت انهاست. بررسی مدل ها و الگوهای توسعه مدل در ادبیات موضوع نشان می دهد که سه مولفه بازار گرایی ، قابلیت بازار یابی ، ظرفیت جذب می تواند نقش اساسی در موفقیت توسعه محصول داشته باشد. بر همین اساس در این پژوهش در قالب یک مطالعه اسنادی و با مرور ادبیات موضوع ، ضمن بیان مفاهیم، مدل ها ، الگوهای توسعه محصول ، به تحلیل و برررسی چگونگی تاثیر گذاری سه مولفه ی بازار گرایی ، قابلیت بازار یابی و ظرفیت جذب در توسعه محصول خواهیم پرداخت .نتایج بررسی نشان می دهد بازار گرایی از طریق شناسایی دقیق مشتری ، قابلیت بازار با تمرکز بر قیمت گذاری ،کانال های توزیع ، پیاده سازی برنامه بازار و ظرفیت جذب نیز از طریق جذب دانش بازار یابی سازمان به موفقیت توسعه محصول کمک می نماید .
  کلمات کلیدی : توسعه محصول جدید ،بازار گرایی ، ظرفیت جذب ، قابلیت بازار یابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 898 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer