دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نواوری های مالی در حوزه حسابداری مدیریت - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • نواوری های مالی در حوزه حسابداری مدیریت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نواوری های مالی در حوزه حسابداری مدیریت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  کمال الدین جهان پناه


  چکیده فارسی:

  از دیر باز اهمیت حسابداری مدیریت برای سازمانها در قالب نقش ان در تهیه اطلاعات برای برنامه ریزی ، کنترل ،ارزیابی عملکرد و تصمیم گیری بیان گردیده است .در راستای تئوری اقتضایی یک فرم و شکل جهانی یا ایدئال برای سیستم اطلاعاتی حسابداری وجود ندارد . شرایط موقعیت های خاص ،بهترین انتخاب سیستم را در ان موقعیت دیکته می نماید .در این تحقیق به بررسی نواوری های مالی در حوزه حسابداری مدیریت پرداخته شده است .نتایج تحقیق نشان داده است که در سیستم های حسابداری مدیریت با استفاده از نواوری ها مالی و ایجاد نواوری در فرایندهای تدوین اطلاعات از روش های مختلف ، هزینه یابی بر مبنای فعالیت ، مدیریت بر مبنای فعالیت ، کارت امتیازی متوازن ،تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش و سیستم ارزش افزوده اقتصادی توسط سازمان ها برای افزایش کیفیت اطلاعات و مدیریت استفاده شده است .
  کلمات کلیدی : حسابداری ، مدیریت ،نواوری مالی ، تئوری اقتضایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 432 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer