دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر پیاده سازی موفق دیدمان نواوری باز - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر پیاده سازی موفق دیدمان نواوری باز - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر پیاده سازی موفق دیدمان نواوری باز

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر پیاده سازی موفق دیدمان نواوری باز


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  کمال الدین جهان پناه


  چکیده فارسی:

  اهمیت نواوری برای رقابتی بودن شرکت ها و به عنوان موتور رشد در سطح محلی یا کشوری به طور وسیع پذیرفته شده است .همچنین نواوری در قرن گذشته به طور گسترده به عنوان محرک اصلی موفقیت کسب و کارها پذیرفته شده است .این مقاله سعی می کند تا به دنبال شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر پیاده سازی موفق دیدمان نواوری باز با بهره گیری از روش تحلیل سلسله مراتبی فازی باشد .همچنین مطالعه موردی ان ،شبکه شرکت های تولید کننده قطعات پیش ساخته ساختمانی ساندویچ پانل می باشد که با استفاده از تجمیع مدلهای نواوری باز و همچنین مدل سه بعدی مطالعه (Fasnacht, 2009)یک مدل مفهومی ارائه شده که عوامل موثر بر موفقیت نواوری باز را در سه بعد اصلی اعم از تطابق جهت گیری ها و استراتژی های شرکت ، فرهنگ نواوری باز ،و نگرش و خط مشی رهبری بیان می نماید. جامعه اماری مورد مطالعه شامل صاحب نظران دانشگاهی و خبرگان صنعت ، مدیران شرکت های تولید کننده قطعات پیش ساخته ساختمانی بوده و 5 نمونه اماری در این مجال مورد بررسی قرار گرفته است. داده های این جوامع اماری توسط مصاحبه های نیمه ساختار یافته و پرسشنامه انجام شده ازطریق ازمون های نظیر ازمون میانگین و تحلیل سلسله مراتبی فازی و با کمک نرم افزار Expert choice و spssتجزیه و تحلیل شده اند .نتایج حاصل نشان داد بعد تطابق جهت گیریها و استراتژی های شرکت و نگرش و خط مشی رهبری هر کدام دارای چهار زیر معیار و فرهنگ نواوری باز دارای سه زیر معیار می باشد .که بعد از شناسایی اولویت بندی گردیدند .در پایان بر اساس یافته های تحقیق پیشنهادهایی برای سیاستگذارن پژوهش های آتی بیان شده است .
  کلمات کلیدی : نواری باز ، تحلیل سلسله مراتبی فازی ، شرکت های تولید کننده قطعات از پیش ساخته ساختمانی ، ساندویچ پانل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 25
  حجم فایل: 814 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer