دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر مدل باسو بر تصمیم گیری در زمینه تامین مالی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر مدل باسو بر تصمیم گیری در زمینه تامین مالی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تاثیر مدل باسو بر تصمیم گیری در زمینه تامین مالی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر مدل باسو بر تصمیم گیری در زمینه تامین مالی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  طیبه فرهادی نسب ، محمدرضا پژوهی ، حسن احمدی


  چکیده فارسی:

  این پژوهش در راستای تبیین اهمیت براورد میثاق محدود کننده محافظه کاری در حسابداری به بررسی مدل براورد محافظه کاری باسو 1997 پرداخته و ایرادات وارده بر این مدل را از دیدگاه میزان اعتبار و قابلیت تعمیم نتایج پژوهش های انجام شده در این خصوص بررسی می نماید .بر همین اساس ضمن تبیین مشکلات مورد بحث راه کارهای لازم جهت رفع ان بررسی و متغیرهای جدید در مدل قدیمی وارد شده و مدل تعدیل شده ارایه می گردد.جهت ازمون مدل جدید از روش شبیه سازی داده ها استفاده شده و مشخص شد مدل تعدیل شده نتایج مناسبتری در خصوص براورد محافظه کاری نسبت به مدل اولیه باسو ایجاد می نمایند .تحقیق حاضر نشان می دهد نتایج ناشی از تحقیقات پیشین که از مدل باسو جهت براورد محافظه کاری استفاده نموده اند باید با احتیاط بیشتری مورد ملاحظه قرار گرفته و کاربرد انها در بازارهای سرمایه نیازمند بازنگری جدی می باشد .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 431 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer