دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:دانشگاه ای غیر دولتی کارافرین و شیوه های تامین منابع مالی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:دانشگاه ای غیر دولتی کارافرین و شیوه های تامین منابع مالی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • دانشگاه ای غیر دولتی کارافرین و شیوه های تامین منابع مالی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  دانشگاه ای غیر دولتی کارافرین و شیوه های تامین منابع مالی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سمیه خسروی ، محمد علی وحدت


  چکیده فارسی:

  امروزه با توجه به کارافرینی از دغدغه های مهم نهادهای مختلف از جمله دانشگاه ها و مراکز اموزش عالی است. انتظارات متنوع از دستاوردهای اموزشی و پژوهشی و تحول در روش های یادگیری چالش هایی است که دانشگاه های سنتی با ان روبه رو هستند. همچنین دانشگاه ها در کسب اعتبار ، جذب سرمایه های انسانی ، مادی ، ملی و جلب رضایت ذینفعان به رقابت با یکدیگر پرداخته و در این راستا توسعه دانشگاه های نسل سوم و ایجاد رشته های کارافرینی در کشورهای مختلف در دستور کار متخصصان کارافرینی حوزه های تصمیم گیری اموزش عالی قرار گرفت . بخش اموزش عالی ، در مقام متولی ، تربیت نیروی انسانی و ظایف مهم و رسالت والایی در راه نیل به رشد و توسعه اقتصادی هر کشور دارد. اما به دلیل شرایط عمومی ، اقتصادی ، اجتماعی ، افزایش پر فشار هزینه های دولت و افزایش تقاضا برای اموزش، منابع مالی دولتی بخش اموزش عالی، با محدودیت هایی مواجه شده است. مهم ترین چالش های دانشگاه ها و موسسات اموزش عالی ، چگونگی افزایش و تنوع بخشیدن به منابع مالی است .
  کلمات کلیدی : دانشگاه کارافرین ، دانشگاه غیر انتفاعی ، منابع مالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 300 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer