دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر بروکراسی و اسیب شناسی سازمانی - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • مروری بر بروکراسی و اسیب شناسی سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر بروکراسی و اسیب شناسی سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیده سعیده محمدی ، محمود دهقان نیری ،سعید اقبال


  چکیده فارسی:

  امروزه اداره امور یک سازمان گسترده و بزرگ امری پیچیده و مشکل است که به راحتی نمی توان مشکلات و مسائل ان را به طور سیستماتیک برطرف نمود . وبر بروکراسی را طرح سازمانی ایده ال نامید که دارای ویژگی های مشخصی می باشد .اما امروزه بروکراسی اغلب به عنوان یک بیماری که سازمان های بزرگ بدان مبتلا هستند درک می شود و ذهن را به سوی کاغذ بازی و تشریفات اداری بیهوده و ناکارامدی می برد . همچون انسان ها که در زمان بیماری به پزشک معالج نیاز دارند سازمان ا نیز ممکن است گاهی بیمارشوند . گاه این بیماری چنان ساختار بدی پیدا می کند که سازمان از دستیابی به اهداف باز می ماند و بابحران و یا حتی خطر نابودی مواجه می شود .در این زمان اسیب شناس سازمانی باید با حمایت مدیریت عالی ،مسائل و مشکلات راشناسایی کند و درصدد رفع و حل انها بر اید . در این راستا مفهوم بروکراسی انچنان که مد نظر وبر بود خود می تواند به عنوان مدلی برای اسیب شناسی و بهبود ساختار سازمانی مد نظر قرار گیرد .در این مقاله این مهم بررسی و به عنوان یک مدل اسیب شناسی پیشنهاد شده است .
  کلمات کلیدی : بروکراسی ، اسیب شناسی سازمان ، مطالعه مروری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 304 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer