دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه چارجوبی مفهومی برای مدل کسب و کار مبتنی بر رویکردهای نوین مدیریتی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه چارجوبی مفهومی برای مدل کسب و کار مبتنی بر رویکردهای نوین مدیریتی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارائه چارجوبی مفهومی برای مدل کسب و کار مبتنی بر رویکردهای نوین مدیریتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه چارجوبی مفهومی برای مدل کسب و کار مبتنی بر رویکردهای نوین مدیریتی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علی عبدالهی ، مریم محسنی


  چکیده فارسی:

  به منظور پاسخ به تغییرات مستمری که در محیط خارجی اتفاق می افتد . سازمانها در صدد شناخت رویکردهای مدیریتی مختلفی همچون ، ناب، چابک و تاب اور هستند . این رویکردها به عنوان محرکی برای تحقق مزیت رقابتی پایدار هستند . از سویی سازمان ها نیازمند پذیرش و ایجاد مدل های جدید کسب و کاری هستند . یکپارچگی اصول ناب ، چابک ، تاب اور در منظر بوم مدل کسب و کار(BMC) گامی در جهت تحقق رویکردی ایده ال است .این رویکرد دیدگاه وسیعی نسبت به شناخت عوامل حیاتی ای که باید در مدل کسب و کار سازمان باشد .چگونگی و چرایی ارتباط این عوامل و همینطور شرایط و مرزهایی که این روابط را ایجاد میکند . اگر چه همراستایی اصول ناب ، چابک ،تاب اور و بخش های تشکیل دهنده بوم مدل کسب و کار با محدودیت هایی روبه رو است .اما هدف این مقاله نگرشی نو در ایجاد یک مدل کسب و کار ایده ال برای ترکیب سه رویکرد است .
  کلمات کلیدی : بوم مدل کسب و کار ، ناب ، چابک ، تاب اور ، رویکرد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 373 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer