دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش سیستم های اطلاعات در بهبود تصمیم گیری مدیران ادارات خوزستان - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی نقش سیستم های اطلاعات در بهبود تصمیم گیری مدیران ادارات خوزستان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی نقش سیستم های اطلاعات در بهبود تصمیم گیری مدیران ادارات خوزستان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  هدی طبش ، سعید عابسی


  چکیده فارسی:

  در دنیای امروزی بیشتر از زمانهای قبل مدیران در زمینه اگاهی از اطلاعات و داده ها مربروطه به وضعیت فعالیتهای درون سازمانی و برون سازمانی کنجکاو کرده است . سیستم های اطلاعاتی موجود در ادارات یکی از عوامل موثر در بهبود نظام تصمیم گیری مدیران در مسیر رسیدن به هدف سازمان به شمار می اید که می تواند ضمن ایجاد امکان تصمیم گیری های مناسب به عنوان پشتیبان تصمیمات انها نیز مورد استفاده می باشد .مدیران می توانند با استفاده از این اطلاعات چگونگی اثر بخشی تصمیمات و فعالیتهای سازمانی را کنترل کنند و با برنامه ریزی و تصمیم های به موقع بر توانمند کردن سازمان خود بی افزایند .از این رو تحقیق حاضر نیز با درک اهمیت و ضرورت تحقیق که اکنون سیستم های اطلاعاتی نوین در بهبود کیفیت تصمیم گیری مدیران ایفای نقش می کند شکل گرفته و هدف ان بررسی نقش فناوری و سیستم های اطلاعاتی در ارتقاء سطح تصمیمگیری مدیران ادارات می باشد .بنابراین از انجایی که ادارات دولتی به عنوان بستر و رهنمود ایجاد توسعه و پیشرفت هر کشوری محسوب می شود . داشتن اطلاعات دقیق مرتبط و به هنگام و سریع باعث بالا رفتن سرعت و دقت تصمیم گیری مدیران شده و جلوی انتخاب بسیاری از تصمیمات نادرست را خواهد گرفت . نتایج این تحقیق نیز نشان داد که سیستم اطلاعات تاثیری مستقیم بر تصمیم گیری مدیران دارند که می بایست این نگرش خردمندانه مدنظر قرار گیرد که ساز و کارهای عملکردی استفاده از سیستم های اطلاعاتی در تصمیم گیری در سطوح مختلف مدیریتی عملیاتی گردد تا بتوان به ارتقاء سطح تصمیم گیری ها دست یافت .
  کلمات کلیدی : تصمیم گیری ، سیستم ای اطلاعاتی ؛ مدیران ، ادارات دولتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 195 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer