دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر توانمند سازی نیروی انسانی ، کار تیمی و اموزش کارکنان بر رضایت شغلی ( مطالعه موردی : شرکت پخش فراورده های نفتی ابادان ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر توانمند سازی نیروی انسانی ، کار تیمی و اموزش کارکنان بر رضایت شغلی ( مطالعه موردی : شرکت پخش فراورده های نفتی ابادان ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت آموزشی
 • بررسی تاثیر توانمند سازی نیروی انسانی ، کار تیمی و اموزش کارکنان بر رضایت شغلی ( مطالعه موردی : شرکت پخش فراورده های نفتی ابادان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر توانمند سازی نیروی انسانی ، کار تیمی و اموزش کارکنان بر رضایت شغلی ( مطالعه موردی : شرکت پخش فراورده های نفتی ابادان )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  هدی طبش ،مهدی تقوی بافقی


  چکیده فارسی:

  هدف تحقیق حاضر بررسی تاثیر بهره وری نیروی انسانی بر کار تیمی و اموزش کارکنان در رضایت شغلی می باشد. جامعه اماری پژوهش حاضر کارکنان شرکت پخش فراورده های نفتی ابادان می باشد که با نمونه گیری از فرمول کوکران برای جامعه نامحدود تعداد 380 نفر از انها برای جمع اوری داده ها انتخاب شدند و با استفاده از ابزار پرسشنامه مورد بررسی قرار گرفتند . متغیر مستقل اصلی در این تحقیق قابلیت توانمند سازی نیروی انسانی کار تیمی و اموزش کارکنان می باشد .متغیر وابسته اصلی رضایت شغلی است. برای ازمون فرضیات تحقیق از مدلسازی معادلات ساختاری با نرم افزارAmos استفاده شد. نتایج نشان داد که توانمند سازی نیروی انسانی کار تیمی و اموزش کارکنان تاثیر مثبت و معناداری بر رضایت شغلی کارکنان دارند .
  کلمات کلیدی :توانمند سازی نیروی کار ، کار تیمی ، اموزش کارکنان ، رضایت شغلی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 452 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer