دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل تاثیر مدیریت دیداری بر قصد خرید مجدد مشتریان رستوران های فست و فود در اصفهان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل تاثیر مدیریت دیداری بر قصد خرید مجدد مشتریان رستوران های فست و فود در اصفهان - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تحلیل تاثیر مدیریت دیداری بر قصد خرید مجدد مشتریان رستوران های فست و فود در اصفهان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل تاثیر مدیریت دیداری بر قصد خرید مجدد مشتریان رستوران های فست و فود در اصفهان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  بهار نیک نهاد ، زهرا یاوری


  چکیده فارسی:

  در سالهای اخیر رستوران های فست فود رشد سریعی داشته اند . هر چه که صنعت فست فود رونق پیدا کند رقابت شدیدتر می شود . برای غله بر این رقابت نواوری های محصول و خدمات ، تبلیغات و ترفیعات فروش به ابزارهای عمده تبدیل شده اند .با این وجود با افزایش سرعت راه اندازی رستوران های فست فود حفظ مشتریان یا به بیان دیگر خرید مجدد انان از رستوران به مسئله مهمی تبدیل میشوند .خرید مجدد از رستوران فست فود وابسته به لذت و تجربه مصرف اسان ( راحتی هنگام مصرف غذا ) مشتری و کوتاه بودن زمان انتظاراو برای دریافت غذا است .این عوامل از طریق مدیریت دیداری مناسب توسط مدیر رستوران فست فود به دست می اید . هدف از انجام این پژوهش تعیین تاثیر مدیریت دیداری بر قصد خرید مجدد مشتریان رستوران های فست فود شهر اصفهان با در نظر گرفن نقش میانجی متغیرهای رضایت مندی مشتریان و کیفیت خدمات متاثر از نقش تصویر ذهنی مشتری از فروشگاه است .پژوهشحاضر به لحاظ ماهیت و روش پژوهشی توصیفی ( از نوع پیمایشی همبستگی )و از نظر هدف و نتیجه مورد انتظار کاربردی است. روش اماری در این پژوهش روش معادلات ساختاری است و با استفاده از نرم افزار اماریsmart pls تجزیه و تحلیل داده ها انجام پذیرفته است .شیوه جمع اوری داده ها میدانی و با استفاده از ابزار پرسشنامه می باشد جامعه اماری این پژوهش مشتریان رستوران های فست فود شهر اصفهان می باشد که از میان انها 200 نفر به صورت غیر تصادفی انتخاب شده اند . نتایج حاکی از تاثیر مدیریت دیداری بر رضایتمندی مشتریان و کیفیت خدمات و تاثیر این دو متغیربر قصد خرید مجدد مشتریان است . همچنین وجود رابطه معنادار بین متغیر تصویر ذهنی و متغیرهای رضایت مندی و کیفیت خدمات تایید شد .در نهایت نقش میانجی رضایت مندی مشتریان و کیفیت خدمات تایید گردید.
  کلمات کلیدی : مدیریت دیداری ، کیفیت خدمات ، تصویر ذهنی ، رضایت مندی ، قصد خرید مجدد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 518 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer