دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی روابط علی و معلولی عوامل مربوط به قانون گذار بر مدیریت مالیات در گیلان ( مطالعه موردی : رشت ، لاهیجان ، انزلی ، استارا، رودبار ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی روابط علی و معلولی عوامل مربوط به قانون گذار بر مدیریت مالیات در گیلان ( مطالعه موردی : رشت ، لاهیجان ، انزلی ، استارا، رودبار ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی روابط علی و معلولی عوامل مربوط به قانون گذار بر مدیریت مالیات در گیلان ( مطالعه موردی : رشت ، لاهیجان ، انزلی ، استارا، رودبار )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی روابط علی و معلولی عوامل مربوط به قانون گذار بر مدیریت مالیات در گیلان ( مطالعه موردی : رشت ، لاهیجان ، انزلی ، استارا، رودبار )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زینب یوسف پور کرباسدهی ، عباس ادهم


  چکیده فارسی:

  مدیریت مالیات صحیح می تواند به برنامه ریزی ها و بودجه بندی صحیح کمک بسیار زیادی کند .با وجود برخی این عوامل وجود دارند که می توانند روند مدیریت مالیات صحیح را بهبود بخشیده و یا برای ان اختلال ایجاد کنند .در این میان عوامل مربوطه به قانون گذار که شامل نرخ موثر مالیات ، فقدان اموزش کافی، قوانین موثر مالیاتی ، هزینه تحقیق و توسعه ، شفافیت گزارشگری مالی و شفافیت گزارشگری مالیاتی است . نقش بسزایی در مدیریت مالیات دارد . از این رو هدف اصلی مقاله بررسی روابط علی و معلولی عوامل مربوطه به قانون گذار بر مدیریت مالیات در گیلان ( مطالعه موردی : رشت ، لاهیجان ، انزلی ، استارا ، رودبار) می باشد . برای اینکار ابتدا با استفاده از اطلاعات موجود در ادبیات پژوهش عوامل مربوطه به قاون گذار که شامل 6 عامل بود شماسایی و در ادامه کار با استفاده از پرسشنامه دی متل خاکستری ، روابط علی و معلولی این عوامل مورد تحلیل قرار گرفت . نتایج نشان دهنده ان بود که بین عوامل مربوط به قانون گذار بر مدیریت مالیات، رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد .
  کلمات کلیدی : قانون گذار ، مدیریت مالیات ، عوامل موثر ، دی متل ،تئوری خاکستری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 505 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer