دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بهینه سازی سبدهای سرمایه گذاری پیش بینی شده با استفاده از الگوریتم های چند هدفه - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بهینه سازی سبدهای سرمایه گذاری پیش بینی شده با استفاده از الگوریتم های چند هدفه - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بهینه سازی سبدهای سرمایه گذاری پیش بینی شده با استفاده از الگوریتم های چند هدفه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بهینه سازی سبدهای سرمایه گذاری پیش بینی شده با استفاده از الگوریتم های چند هدفه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  میلاد حیرانی ،پرویز پیری، مقصود سلیمان پور دارغلو


  چکیده فارسی:

  این پژوهش در راستای بهینه سازی سبد سرمایه گذاری با استفاده از الگوریتم های چند هدفه و همچنین مقایسه انها با استفاده از روش های استاندارد برای انتخاب الگوریتم های مناسب بهینه سازی است .برای بررسی و بدست اورن جواب های بهینه ، سبدهای سرمایه گذاری از الگوریتم های چند هدفه و همچنین برای پیش بینی ارزش در معرض ریسک از مدل MGARCH-BEKKاستفاده شده است. بدین مننظور پس از انتخاب شاخص های صنعتی که دارای اثر خوشه ای اند .ماتریس Htو بازده با استفاده از مدل BEKKبراورد و پیش بینی می شود همچنین از دو الگوریتم چند هدفه ازدحام ذرات و الگوریتم چند هدفه ژنتیک برای تشکیل و بهینه سازی سبدهای که در این پژوهش بیشینه کردن بازده و کمینه کردن VaRدو هدف این دو الگوریتم می باشد استفاده می شود . نتایج بدست امده در این پژوهش با استفاده از معیارهای مقایسه دو الگوریتم برتری الگوریتم ژنتیک نسبت به الگوریتم MOPSOرا نشان دادند .
  کلمات کلیدی : ازدحام ذرات ، بهینه سازی ، ژنتیک ،VaR ،MGARCH-BEKK


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 689 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer