دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل موثر بر تصمیم گیری برای تولید نفت در شرایط بهینه و غیر بهینه - 1396

روز دانشجو

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی عوامل موثر بر تصمیم گیری برای تولید نفت در شرایط بهینه و غیر بهینه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی عوامل موثر بر تصمیم گیری برای تولید نفت در شرایط بهینه و غیر بهینه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سعید جنتی ، احمد عاملی ،سیاب ممی پور


  چکیده فارسی:

  در این تحقیق تلاش شده نحوه اثر گذاری عوامل تاثیر گذار بر میزان تولید نفت در شرایط بهینه و غیر بهینه را مورد ارزیابی قرار دهیم از این رو در ابتدا به طرح سوالی در رابطه با میزان تولید بهینه نفت پرداخته شده است .بعد از طرح صوری تابع هدف که از نوع بهینه سازی میزان تولید است به حل ان با استفاده از روش کنترل پرداخته شده است . روش ها و مدل های مختلفی توسط کارشناسان ارائه شده که ما یکی از انها را برگزیده ایم . بعد از تعیین مسیر بهینه استخراج عوامل تاثیر گذار در مسیر را با استفاده از نرم افزار و نسیم به صورت رابطه علی و معلولی رسم شد .تعیین مدل استخراج بهینه قبلا توسط کارشناسان مختلفی انجام شده است .ولی در اینجا تلاش شده با تعریف معیاری _( که در این تحقیق میزان اختلاف بین ذخایر واقعی و بهینه است ).نحوه تصمیم گیری و نحوه تاثیر عوامل بر روی یکدیگر را در شرایط غیر بهینه و با استفاده از نرم افزار ونسیم در قالب روابط علی و معلولی مورد ارزیابی قرار دهیم و علت رفتار سیستم در مواجه با عوامل در شرایط غیر بهینه را توضح دهیم .در اینجا خواهیم دید که عواملی که در شرایط بهینه باعث ایجاد رفتار خاصی در سیستم می شدند در حالت غیر بهینه تاثیر متفاوتی را بر سیستم اعمال می کنند .
  کلمات کلیدی : کنترل بهینه ، مسیر تولید بهینه ، روش ارزش فعلی ، اوپک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 529 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer