دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مسیر تولید بهینه نفت ایران تحت اثر قیمت بازار اوپک با استفاده از روش کنترل بهینه - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مسیر تولید بهینه نفت ایران تحت اثر قیمت بازار اوپک با استفاده از روش کنترل بهینه - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مسیر تولید بهینه نفت ایران تحت اثر قیمت بازار اوپک با استفاده از روش کنترل بهینه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مسیر تولید بهینه نفت ایران تحت اثر قیمت بازار اوپک با استفاده از روش کنترل بهینه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سعید جنتی ، احمد عاملی ،سیاب ممی پور


  چکیده فارسی:

  دراین مقاله به بررسی بهترین تصمیم در خصوص میزان تولید نفت در بازه سالهای1386 تا 1392 برای کشور ایران می پردازیم و در کنار ان بهترین رفتار تولید کننده در شرایط غیر بهینه را مورد سنجش قرار دهیم . معیار تصمیم گیری در اینجا سود می باشد . ما برای تعیین مدل نیاز به قیمت نفت و تابع هزینه استخراج از منابع نفتی داریم .قیمت نفت را عاملی برون زا در نظر گرفته که از طریق کارتل اوپک تعیین می شود و با رخی ثابت رشد می کند .تابع هزینه که استفاده شده با میزان استخراج رابطه مستقیم و با میزان ذخایر رابطه معکوس دارد .در اینجا مدل کنترل بهینه از طریق اصل ماکزیمم پونتری اگین حل شده است .این مسئله با استفاده از این مدل قبلا حل شده است ولی در اینجا سعی شده از این مدل به نحوی جدید بهره ببریم . در این مطالعه در هر سال داده های نرخ رشد قیمتی ، قیمت اولیه ، نرخ بهره و میزان اکتشاف نفتی رابه روز رسانی شده است .تلاش شده که با تصمیم گیرند پیش روند و از اطلاعاتی که در هنگام تصمیم گیری موجود است استفاده کنیم. بعد از اجرا بهترین تصمیم از دید مدل حداکثر سازی تولید به جز سال 1388 بوده است . زیرا نرخ بهره از نرخ رشد قیمتی کمتر بوده است . در نهایت به تحلیل جهت گیری مدل در وضعیت مجود و مقایسه ان با شرایط بهینه می پردازیم .و بیان می کنیم که گاهی این جهت گیری ها متفاوت هستند .
  کلمات کلیدی : کنترل بهینه ، مسیر تولید بهینه ، روش ارزش فعلی ، اوپک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 691 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer