دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر اعتماد سازمانی بر تعهد سازمانی با نقش میانجی انگیزه شغلی ( مورد مطالعه : کارکنان بانک ملی استان خراسان رضوی ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر اعتماد سازمانی بر تعهد سازمانی با نقش میانجی انگیزه شغلی ( مورد مطالعه : کارکنان بانک ملی استان خراسان رضوی ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر اعتماد سازمانی بر تعهد سازمانی با نقش میانجی انگیزه شغلی ( مورد مطالعه : کارکنان بانک ملی استان خراسان رضوی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر اعتماد سازمانی بر تعهد سازمانی با نقش میانجی انگیزه شغلی ( مورد مطالعه : کارکنان بانک ملی استان خراسان رضوی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احسان مصلائی زاده ، دکتر علی حسین زاده


  چکیده فارسی:

  هدف این پژوهش بررسی تاثیر اعتماد سازمانی بر تعهد سازمانی کارکنان بانک ملی استان خراسان رضوی با نقش میانجی انگیزه شغلی می باشد .روش تحقیق این پژوهش کاربردی و از نوع نحقیقات توصیفی همبستگی و از نوع مدل یابی معادلات ساختاری بوده است .جامعه اماری شامل کلیه کارکنان بانک ملی استان خراسان رضوی به تعداد 1500 نفر می باشند که با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده 300 نفر از انان به عنوان نمونه اماری برای مطالعه انتخاب شدند . برای گرداوری داده های پژوهش از پرسشنامه استفاده گردید که برای روایی ان از طریق روایی محتوا و تحلیل عاملی تاییدی و برای پایایی ان از ضریب الفای کرونباخ استفاده شد . ضریب الفای کرونباخ برای اعتماد سازمانی 0/79 تعهد سازمانی 0/74و انگیزه شغلی 0/85 به دست امد . فرضیات این پژوهش با استفاده از نرم افزار SMART PLS ازمون شد . نتایج این پژوهش نشان داد که اعتماد سازمانی بر تعهد سازمانی و انگیزه شغلی تاثیر مثبت و معنادار داشته و به ترتیب 29/0و 43/0می باشد .اثر انگیزه شغلی نیز بر تعهد سازمانی مثبت و معنادار بوده که میزان ان77/0 شده است . همچنین نتایج این پژوهش نشان داد که انگیزه شغلی تاثیر اعتماد سازمانی بر تعهد سازمانی را میانجی گری جزیی می کند .
  کلمات کلیدی : اعتماد سازمانی ، تعهد سازمانی ، انگیزه شغلی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 22
  حجم فایل: 558 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer