دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کاهش خطای مدیران ارشد در تحلیل محیط خارجی حاکم بر سازمان با استفاده از AHP(مطالعه موردی :یک شرکت تولید نوشابه های گازدار) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کاهش خطای مدیران ارشد در تحلیل محیط خارجی حاکم بر سازمان با استفاده از AHP(مطالعه موردی :یک شرکت تولید نوشابه های گازدار) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • کاهش خطای مدیران ارشد در تحلیل محیط خارجی حاکم بر سازمان با استفاده از AHP(مطالعه موردی :یک شرکت تولید نوشابه های گازدار)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  کاهش خطای مدیران ارشد در تحلیل محیط خارجی حاکم بر سازمان با استفاده از AHP(مطالعه موردی :یک شرکت تولید نوشابه های گازدار)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  هدایت صمدی انصاری ، سید محسن کنعان ، صادق عابدی


  چکیده فارسی:

  سازمانها برای اهداف بلند مدت خود اقدام به برنامه ریزی استراتژیک می کنند . در این تحلیل مدیران می بایست بر اساس داشته ها ، اطلاعات و ابزارهای مناسب برای اینده تصمیم گیری کنند . همواره احتمال خطا در این تصمیمات وجود دارد و عوامل مختلفی در ایجاد این خطاها نقش دارند که یکی از مهم ترین انها عامل انسانی است .علاوه بر مدیران ارشد در قبال تصمیمات اخذ شده مسئول هستند . وجود یک فرایند مشخص و قابل تایید به همراه یک منطق تصمیم گیری قوی میواند برای سهام داران ارزشمند و قابل احترام باشد برنامه ریزی استراتژیک بر پایه تحلیل محیط داخل و خارج سازمان شکل می گیرد. یکی از مهم ترین و رایج ترین ابزارهای مورد استفاده برای برنامه ریزی استراتژیک تحلیل SWOTاست که تحلیل های محیط داخلی و خارجی سازمان را یکپارچه می نماید. در این مقاله بر روی تحلیل محیط خارجی تمرکز شده است. هدف این مقاله ارائه روشی برای ارزیابی عوامل موثر بر تحلیل محیط خارجی سازمان است .به نحوی که احتمال خطای انسانی در ان کمتر باشد .از تحلیل سلسه مراتبی در فرایند پیشنهادی استفاده شده و این روش در یک شرکت تولید کننده نوشیدنی های گازدار بکار گرفته شده است .
  کلمات کلیدی : تحلیل سلسله مراتبی ، تحلیل محیط خارجی ، خطای انسانی ، تحلیل استراتژیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 323 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer