دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:خرد بنیان های توانمندی های پویای موثر بر نواوری خدماتی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • خرد بنیان های توانمندی های پویای موثر بر نواوری خدماتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  خرد بنیان های توانمندی های پویای موثر بر نواوری خدماتی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عاطفه حسینی خمسه مطلق، محمد مهدوی مزده ، مصطفی جعفری


  چکیده فارسی:

  با بلوغ اقتصاد مقاومتی بر خدمات اهمیت نواوری خدماتی نیز افزایش می یابد .نواوری خدماتی به عنوان وسیله ای برای کسب و حفظ مزیت رقابتی در محیط رو به خدماتی شدن در نظر گرفته می شود توانمندی های پویا تحول و نوسازی فرایندهای فعلی بنگاه را تسهیل کرده و انواع نواوری را جهت کسب تناسب بهتر با محیط ارتقا می دهند . خلق و بکارگیری نواوری خدماتی موفق نیازمند توسعه توانمندی های پویای نواوری خدماتی به توانیای بنگاه برای رد یابی تحت کنترل دراوردن و شکل دهی فرصت ها و خلق و باز پیکربندی منابع در توسعه و تحویل پیشنهادات خدماتی جدید دلالت دارد . در این مقاله سعی شده است پس از بیان مفاهیم نواوری خدماتی و توانمندی های پویا به شناسایی خرد بنیان های توانمندی های پویای موثر بر نواوری خدماتی که موجب تسهیل خلق و مدیریت نواوری خدماتی می گردد پرداخته شود.
  کلمات کلیدی : نواوری خدماتی ، خدماتی شدن ، مزیت رقابتی ، توانمندی پویا ، خرد بنیان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 585 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer