دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سنجش تفکر راهبردی مدیران بانک مرکزی جهموری اسلامی ایران با استفاده از منطق فازی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:سنجش تفکر راهبردی مدیران بانک مرکزی جهموری اسلامی ایران با استفاده از منطق فازی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • سنجش تفکر راهبردی مدیران بانک مرکزی جهموری اسلامی ایران با استفاده از منطق فازی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  سنجش تفکر راهبردی مدیران بانک مرکزی جهموری اسلامی ایران با استفاده از منطق فازی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین ذوالفقاری ، حسن کاویانی ، علیرضا کیانی


  چکیده فارسی:

  در شرایط پیچیده امروزه اگاهی به هنگام مدیران و سیاست گذاران از تهدیدات و فرصت های محیطی و برنامه ریزی به منظور بهبود نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت ضروری است .این مهم نیازمند توسعه ظرفیت های بالقوه سرمایه های انسانی در حوزه تفکر راهبردی می باشد.پس از تشدید تحریم های بین المللی در سالیان اخیر و نیز به دلیل عملکرد نامتوازن بانک مرکزی در موضوعاتی نظیر مدیریت مخاطرات اقتصادی ، جلوگیری از فعالیتها و زمینه های فساد زا در حوزه های پولی ، پیش بینی و کنترل نرخ تورم ، رشد نقدینگی و..."تفکر راهبردی"به عنوان مفهوم زیر بنایی تاثیر گذار ر خلق ، اجرا و کنترل راهبردها مورد توجه مدیران ارشد اقتصادی و محققان قرار گرفته است .بدیهی است ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی خود نشان از ادراک ضرورت و اهمیت تحول در سیاست گذاری اقتصادی کشور را دارد و در این راستا شناخت شاخصه های فکری این مدیران ضروری به نظر می رسد .لذا با توجه به اهمیت موضوع این مطالعه در تحقیق کاربردی و از نوع توصیفی پیمایشی به ارزیابی قابلیت های تفکر راهبردی مدیران بانک مرکزی با لحاظ نمودن بندهای 9 ، 19 ، 20 سیاست های اقتصادی مقاومتی در شاخص های ابعاد 5 گانه مدل لیدکا پرداخته است .لیکن به علت ناتوانی روش های متداول اماری در مدلسازی عدم قطعیت ، مفهوم سازی و اندازه گیری ابعاد و شاخص ها مطابق با متغیرهای زبانی از رویکرد فازی سازی و روش انتگرال میانگین موزون استفاده گردیده است .نتایج بدست امده حاکی از سطح مطلوب برخورداری مدیران بانک مرکزی از تفکر استراتژیک است که در مقایسه با نتایج تحقیقات پیشین در سایر سازمانها قابل قبول ارزیابی می گردد .
  کلمات کلیدی : تفکر استراتزیک ، الگوی جین لیدکا، مجموعه های فازی ،روش انتگرال میانگین موزون ، سیاست های اقتصاد مقاومتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 262 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer