دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل ارزیابی عملکرد سیستم های خدماتی با بهره گیری از رویکرد BSC - DEA - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • ارائه یک مدل ارزیابی عملکرد سیستم های خدماتی با بهره گیری از رویکرد BSC - DEA

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه یک مدل ارزیابی عملکرد سیستم های خدماتی با بهره گیری از رویکرد BSC - DEA


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  صادق عابدی ،علیرضا صادقیان فر، محمود حاجی محمدی


  چکیده فارسی:

  در سیستم های سنتی توجه سازمان به سنجه های مالی معطوف بوده و به دلیل گذشته نگر بودن این سنجه ها ، کارایی این سنجه ها با تردید روبه رو شد .از این گذشته عواملی چون جهانی شدن ، نواوری های مستمر و مشتریان اگاه به پیچیدگی و پویایی محیط کسب و کار افزوده است . BSCچهارچوبی برای سنجش و مدیریت راهبردی ، در جهت بهبود عملکرد سازمان را فراهم می اورد . روشی که هم اکنون برای ارزیابی و درجه بندی شعب موسسات مالی معمول اسست . تاکسونومی یا وزن دهی ساده است که اغلب سلیقه ای و نا دقیق است و میزان برخورداری از نهادها ( فضا و امکانات و..) در نظر گرفته نمی شود . روش موسوم به تحلیل پوششی داده ها(DEA) اشکالات روش های متدوال در بانکهای داخلی را برطرف و نتیجه را منطقی تر و واقعی تر نمایان می کند . در این پژوهش که از جنبه هدف کابردی و گرد اوردی داده ها به صورت توصیفی پیمایشی است از چهار منظر کارت امتیاز متوازن (BSC)به عنوان یک مدل ارزیابی عملکرد برای شعب بام استفاده شده است و با توزیع پرسشنامه اهمیت هر یک از مناظر و معیارهای هر منظر به عنوان مولفه های اصلی تحقیق تعیین گردید.با تحلیل پرسشنامه ها به ترتیب منظر مالی ، منظر مشتری ،منظر فرایند داخلی و منظر رشد و یادگیری با استفاده از تکنیک مقایسات زوجی حائز بیشترین اهمیت شدند .تمامی شعب مورد مطالعه بر اساس مدل BCCورودی محور با فرض بازده به مقیاس متغیر با استفاده از تکنیک تحلیل پوششی داده ها (DEA) و مدل سازی نرم افزار DEAP برای هر 4 منظر فوق امتیاز دهی و در نهایت رتبه بندی شدند .
  کلمات کلیدی : ارزیابی ، عملکرد ، رتبه بندی ،BSC ،DEA


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 679 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer