دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر اموزش ضمن خدمت بر بهره وری کارکنان شرکت مخابرات استان اصفهان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر اموزش ضمن خدمت بر بهره وری کارکنان شرکت مخابرات استان اصفهان - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت آموزشی
 • بررسی تاثیر اموزش ضمن خدمت بر بهره وری کارکنان شرکت مخابرات استان اصفهان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر اموزش ضمن خدمت بر بهره وری کارکنان شرکت مخابرات استان اصفهان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی پاپهن شوشتری، مسعود حکمت پناه


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر به بررسی تاثیر اموزش ضمن خدمت بر بهره وری کارکنان شرکت مخابرات استان اصفهان می پردازد . روش تحقیق توصیفی از نوع همبستگی و هدف ان کاربردی بده است . جامه اماری 800نفری است و بر اساس جدول کرجسی و مورگان 260 نفر به روش تصادفی خوشه ای انتخاب شدند .پرسشنامه پنج گزینه ای طیف لیکرت محقق ساخته که روایی ان به تایید کارشناسان رسیده و پایایی ان بر اساس ضریب الفای کرونباخ0.905 محاسبه شد که مور تایید است . تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از امار توصیفی و استنباطی از نرم افزار SPSS Ver.22انجام شد . نتایج نشان داد که اموزش های ضمن خدمت بربهره وری کارکنان شرکت مخابرات استان اصفهان تاثیر مثبت و معنا داری داشته است .
  کلمات کلیدی : اموزش ضمن خدمت ، بهره وری ،کارکنان ، اثر بخشی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 746 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer