دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:گزارشگری مسئولیت اجتماعی شرکت ها و تحلیل مقایسه ای بخش های مالی و توریستی کشورهای G8 - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:گزارشگری مسئولیت اجتماعی شرکت ها و تحلیل مقایسه ای بخش های مالی و توریستی کشورهای G8 - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • گزارشگری مسئولیت اجتماعی شرکت ها و تحلیل مقایسه ای بخش های مالی و توریستی کشورهای G8

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  گزارشگری مسئولیت اجتماعی شرکت ها و تحلیل مقایسه ای بخش های مالی و توریستی کشورهای G8


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سجاد برندک ،وحید یاوری ،خدیجه جمالی ،مریم پور عبداله


  چکیده فارسی:

  جهانی سازی سهولت انتشار اطلاعات به وسیله رسانه های مختلف ، افزایش سطوح اگاهی اجتماعی مصرف کننده ها ممکن است به عنوان محرک اصلی برای گزارشات و فعالیت مسئولیتهای اجتماعی شرکت ها نظیر پیشنهادات داوطلبانه انها موجب رضایت مندی مشتریان شده و ثبات ارزشمندی انها را در محیط اجتماعی افزایش می دهد . دستیابی به انتظارات ذینفعان و پایداری ثبات شرکت دو جنبه مهم حاصل از فعالیت ها و گزارشات مسئولیت اجتماعی در دسته بندی شاخص های غیر مالی می باشند .در این مطالعه صنایع توریسم و تجارت کشورهای G8که به عنوان رهبرانی برای اشکار سازی مشکلات و توسعه دهندگان امنیت می باشند با استفاده از سطحی از گزارشگری مسئولیت اجتماعی شرکت مورد ارزیابی قرار گرفته است .استانداردهای اخیر حاصله از نوشته های داخلی نظیر ابتکار گزارشگری جهانی(GRI) به عنوان معیار ارزیابی جهت اشکار سازی پیشنهادات نهایی ارایه شده توسط اتحادیه ها شامل صنابیع توریسم و تجارت به کار گرفته شده اند.
  کلمات کلیدی : حسابداری ، مسئولیت اجتماعی شرکت ها ، گزارشگری مسئولیت اجتماعی شرکت ها ، گزارشگری غیر مالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 373 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer