دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مسئولیت اجتماعی شرکت ها و مالیات بندی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مسئولیت اجتماعی شرکت ها و مالیات بندی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مسئولیت اجتماعی شرکت ها و مالیات بندی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مسئولیت اجتماعی شرکت ها و مالیات بندی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  وحید یاوری ، سجاد برندک ، ازیتا مرادیان ،مریم یگانی


  چکیده فارسی:

  در این مقاله Narotzki بحث می کند نقش و اهمیت ان در ایجاد توسعه ای پایدار و اینکه چگونه مسئولیت اجتماعی شرکت(CSR) می تواند برنامه ریزی مالیاتی را تحت تاثیر قرار دهد . که با معرفی پیشنه هایی از مسئولیت احتماعی شرکت و اعداد و ارقام مینی بر گزارش مالیات بندی و همچنین این که وی استدلال می کند که اگر چه مسئولیت های اجتماعی شرکت ممکن است سود کوتاه مدت شرکت را کاهش دهد. با این حال شناخت بیشتر و بازخورد مثبت از عموم در نهایت سود را در دراز مدت ممکن است افزایش دهد Narotzkiنتیجه گیری ی کند که مشارکت بین مسئولیت اجتماعی شرکت و برنامه ریزی مالیاتی می تواند کمک به تحول دنیای شرکت ها در یک شرکت که به دنبال بهره برداری نه تنها سهام داران بلکه مردم نیز باشد .یک نسخه گسترش یافته از این مقاله در جلد 16 مجله تجارت و مالیات هیوستون ظاهر خواهد شد .
  کلمات کلیدی : مسئولیت اجتماعی شرکت ها ، مالیات بندی ،شرکت های چند ملیتی ، حسابداری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 274 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer