دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:حسابرسی فناوری اطلاعات و کنترل زیر ساخت در کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:حسابرسی فناوری اطلاعات و کنترل زیر ساخت در کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی فناوری اطلاعات
 • حسابرسی فناوری اطلاعات و کنترل زیر ساخت در کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  حسابرسی فناوری اطلاعات و کنترل زیر ساخت در کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سیروان محمودی ، علی عبدالهی


  چکیده فارسی:

  کتابحانه زیر ساخت فناوری اطلاعات ، رویکرد توسعه یافته ای را برای بررسی تمام جنبه های زیر ساخت های فناوری اطلاعات فراهم کرده است . ITILیک چارچوب راهنما برای مدیران فناوری اطلاعات می باشد تا بتوانند زیر ساخت های فناوری اطلاعات را در سازمان خود مدیریت وبهینه سازی نمایند .در واقع ITILفرایند تحلیل خدمات را تسهیل می نماید .فرایندها و رویه ها ساده سازی می شوند و اطمینان حاصل می شود که خدماتی با کارایی بالا تحویل مشتری می گردد .اگر چه هر یک از فرایندهای ITILمی تواند تاحدی مستقل عمل کند اما همه این فرایندها با یکدیگر مرتبط بوده و خروجی یک فرایند ورودی برای فرایند بعدی محسوب می شود .یک حسابرس فناوری اطلاعات که کنترل های مربوط به ه فرایند را بررسی می کند باید به ارتباط بین این فرایندها نیز توجه کند. فعالیت اصلی حسابرسی فناوری اطلاعات ،شناسایی و ارزیابی ریسک های بالفعل و بالقوه در جهت اتخاذ برنامه ریزی های لازم و کاهش سطح تاثیر گذاری انها بر فرایندهای سازمان است . چرخه عمر مدیریت ارائه خدمات ITILاز یک سری فرایندهای مرتبط به هم تشکیل شده که از مدیریت زیر ساختهای فناوری اطلاعات سازمان حمایت و پشتیبانی می کنند برنامه های کاربردی فناوری اطلاعات در مرکز این چرخه قرار دارند و حوزه اصلی مورد توجه حسابرسان فناوری اطلاعات برای بررسی کنترل های داخلی هستند .در واقع حسابرسان فناوری اطلاعات باید توجه ویژه ای به زیرساخت های فناوری اطلاعات داشته باشند . اندازه و دامنه حوزه هایی که مورد حسابرسی قرار می گیرد و همچنین حوزه عملیات واحد فناوری اطلاعات باید ب دقت مورد توجه قرار بگیرد.به علاوه حسابرسان فناوری اطلاعات باید در مورد کفایت و تناسب کنترل های فناوری اطلاعات و چگونگی استفاده از انها در برنامه های کاربردی و همچنین کنترل های مربوط به زیر ساخت های فناوری اطلاعات دانش و اگاهی داشته باشند .در واقع انچه اهمیت دارد این است که حسابرسان فناوری اطلاعات در شناخت ، تحلیل و ارئه نتایج مرتبط با ریسک ها و کنترل ها مهارت داشته باشند .در این مقاله پس از بررسی فرایندهای مدیریت ارائه خدمات ITILنقش حسابرسان فناوری اطلاعات در این فرایندها بررسی و تشریح می شود .
  کلمات کلیدی : کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات، حسابرسی فناوری اطلاعات ، شناسایی و ارزیابی ریسک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 670 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer