دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت داده های بزرگ - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت داده های بزرگ - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده های بزرگ
 • مدیریت داده های بزرگ

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مدیریت داده های بزرگ


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی همتی ، سحر شیرازی


  چکیده فارسی:

  رشد پرشتاب فناوری های اطلاعاتی در سالهای اخیر منجر به تولید حجم انبوهی از داده ها با فرمت های گوناگون از منابع مختلفی نظیر فرایندهای تجارت الکترونیک ، اینترنت اشیاء ،سیستم های مراقبت سلامت ، شبکه های اجتماعی و کاربردهای مبتنی بر وب شده است . این مسئله که به نام داده های بزرگ شناخته می شود دنیای فناوری را متحول کرده است . پردازش و بهره برداری از داده های بزرگ که دارای حجم بالا ، تنوع بالا و سرعت بالا هستند به وسیله پایگاه داده های سنتی و ابزارهای ان قابل انجام نیست و بنابراین الگوهای گذشته مدیریت داده ها را نیازمند تغییر نموده است .در طرف دیگر فرایند کلان استخراج دانش از داده ها ی بزرگ با چالش های بسیاری روبه روست و نیازمند ارائه راهکارهای اساسی جهت مواجهه موثر با انهاست .در این پژوهش ضمن ارائه تعریف کامل و جامعی از داده های بزرگ ، ویژگی های ان مورد بررسی قرار می گیرد و مدل داده ای مناسب برای داده های بزرگ معرفی می گردد .سپس اساسی ترین و بنیادی ترین مسائل مطرح برای مدیریت داده های بزرگ از جمله انتخاب پایگاه داده مناسب زیر ساخت شبکه ای لازم و الگوریتمهای پردازش و جستو جوی داده های بزرگ مطرح می شوند و در نهایت چالش های امنیتی و زمینه های تحقیقاتی این حوزه معرفی می گردند .
  کلمات کلیدی : داده های بزرگ ، مدیریت داده ، مدل داده ، پایگاه داده ، امنیت داده


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 286 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer