دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر مدیریت استراتزیک منابع انسانی بر عملکرد سازمانی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • تاثیر مدیریت استراتزیک منابع انسانی بر عملکرد سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر مدیریت استراتزیک منابع انسانی بر عملکرد سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ایدین والافر ، محدثه محمدپور شرفشاده


  چکیده فارسی:

  هدف پژوهش حاضر بررسی تاثیر مدیریت استراتژیک مدیریت منابع انسانی بر عملکرد سازمانی می باشد .روش پژوهش حاضر نیمه تجربی از نوع پیش ازمون و پس ازمون می باشد .جامه اماری این پژوهش شامل کلیه کارمندان شرکت بهران بود .نمونه های این پژوهش را 180 نفر ازشاغلین در شرکت بهران که به روش نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای انتخاب شدند تشکیل دادند . جهت گرداوری اطلاعات از پرسشنانه ارزیابی و تحلیل مدیریت عملکرد سازمان دیوال که توسط آندری . ای . دیوال ( 2004) طراحی شده استقاده شد . این پرسشنامه سه زیر مقیاس 1) ساختاری : ساختار مسئولیت سازمان ، محتوای اطلاعات عملکرد ، انسجام اطلاعات عملکرد . 2) رفتاری :مدیریت پذیری اطلاعات عملکرد ،پاسخ گویی ، سبک مدیریت ، جهت گیری عملی سازمان .3) همسویی : ارتباط پیرامون عملکرد را می سنجد .. داده ها با استفاده از ازمون های ضریب همبستگی پیرسون و رگرسیون چند متغیره ی مورد تحلیل قرار گرفتند. یافته ها نشان داد که فرضیه پژوهش مبتنی بر تاثیر مدیریت استراتژیک بر بهبود عملکرد در سازمان ها را تایید می کند . نتایج نشانگر ان است که مدیریت استراتژبک بر روی خرده مقیاس های عملکرد و تصمیم گیری در سازمان اثر بخشی بوده است و تمام خرده مقیاس ها معنادار می باشد .همچنین نتایج نشانگر ان است که در مرحله پیش ازمون تفاوت چندانی بین میانگین نمرات عملکرد در سازمان وجود ندارد .اما در مرحله پس از ازمون میانگین نمرات نمرات عملکرد در سازمان در گروه ازمایش افزایش یافته است که به معنای بهبود عملکرد سازمان در گروه ازمایش است.
  کلمات کلیدی : مدیریت استراتژیک ، منابع انسانی ، عملکرد سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 271 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer