دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی مدل های ارزیابی عملکرد در دانشگاه ها - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی مدل های ارزیابی عملکرد در دانشگاه ها - 1396
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • شناسایی مدل های ارزیابی عملکرد در دانشگاه ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی مدل های ارزیابی عملکرد در دانشگاه ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مجتبی طبری ،سمیه جوینی


  چکیده فارسی:

  هدف از این پژوهش حاضر شناسایی مدل های ارزیابی عملکرد در دانشگاه ها می باشد . تحقیق از نظر هدف کاربردی و از حیث روش تحقیق ، توصیفی – پیمایشی با نگرش مقطعی می باشد .جامعه اماری پژوهش شامل اساتید رشته مدیریت در دانشگاه های مازندران می باشد .اطلاعات مود نیاز با استفاده از پرسشنامه استاندارد جمع اوری و از طریق نرم افزار SPSS مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. به منظور تجزیه و تحلیل داده ها در این پژوهش از ازمون شاپیرو –ویلک، ازمون تی تک نمونه ای و ازمون اندازه گیری مکرر استفاده شده است .نتایج بررسی نشان می دهد در خصوص متغیر ارزیابی عملکرد بر اساس مدل کارت امتیازی متوازن در حالت کلی و مولفه های افزایش صلاحیت و قابلیت های دانشجویان و ایجاد محیطی جذاب و مانند ان برای دانشگاه های مازندران مناسب بوده است و در مولفه های ایجاد علم و دانش مورد تایید بین المللی و تضمین کیفیت عملکرد دانشگاه مناسب نمی باشد .در مورد ارزیابی به روش مدل های تعالی سازمان .و گسترش کارکرد کیفیت در حالت کلی و مولفه های چهار گانه ان به شرح افزایش صلاحیت و قابلیت های دانشجویان ، ایجاد علم و دانش مورد تایید بین المللی، تضمین کیفیت عملکرد دانشگاه و تحرک پذیری فعالیت ها و ایجاد محیطی جذاب و مانند ان برای دانشگاه ها مناسب نمی باشد .
  کلملت کلیدی : مدل کارت امتیازی متوازن ، مدل تعالی سازمان ،مدل گسترش کارکرد کیفیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 564 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer