دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی و تحلیل سبک های رهبری در مدیریت نوین - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی و تحلیل سبک های رهبری در مدیریت نوین - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی و تحلیل سبک های رهبری در مدیریت نوین

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی و تحلیل سبک های رهبری در مدیریت نوین


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سروش گیتی ،دکتر ارمان احمد زاد


  چکیده فارسی:

  رهبری هم یک صفت است و هم یک فرایند . رهبری به عنوان یک فرایند عبارت است از استفاده از نفوذ بدون اجبار ، به منظور هدایت و هماهنگ کردن فعالیت های اعضای گروه در جهت تحقق اهداف .رهبری به عنوان یک صفت عبارت است از مجموعه ای از ویژگی ها که به انهایی که تصور می شود قادر به استفاده موفقیت امیز از این نفوذ می باشند نسبت داده می شود .یک رهبر دیگران را بکار و عمل بر می انگیزاند .این ویژگی در سازمانهای امروزی که کارکنان یکی از مهم ترین سرمایه های ان مسوب می شوند امری بسیار حیاتی دارد چرا که رقابت جهانی و تجارت روبه رشد در شرق و غرب ، در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ، فضایی به شذت ناپایدار برای تمامی کسب و کارها ایجاد کرده است .جهت مقاله با این محیط نامطمئن و تغییرات مستمر، نیاز به افرادی در نقش رهبر به شدت احساس می شود .د این میان سبک های رهبری سه سبک رهبری ، تحول گرا ، رهبری عملگرا، رهبری رابطه مند ،در رابطه با کارکنان از اهمیت ویژه ای برخوردارند . صاحب نظر شهیر مدیریت پیتر دراکر گفته است که عملکرد رهبری ، تعیین کننده موفقیت یا شکست سازمان ها می باشد .
  کلمات کلیدی : رهبری ، رهبری تحول گرا ، رهبری عمل گرا ، رهبری رابطه مدار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 22
  حجم فایل: 534 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer