دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:دولت الکترونیک و مدیریت دولتی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:دولت الکترونیک و مدیریت دولتی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی فناوری اطلاعات
 • دولت الکترونیک و مدیریت دولتی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  دولت الکترونیک و مدیریت دولتی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهین نعیمی ،دکتر عبدالقادر تکه ئی


  چکیده فارسی:

  یکی از جلوه های اصلی کاربرد فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی مورد توجه دولت ها مفهوم دولت الکترونیک است. استفاده مناسب بخش عمومی و دولت از فناوری های جدید خصوصا در قالب طرح همه جانبه و فراگیر دولت الکترونیک می تواند روابط میان دولت با شهروندان را بهبود بخشد . دولت الکتزونیک فرصتی برای تعاملات بهتر میان دولت و مردم از یک سو وسازمانها و بخش های خصوصی از سوی دیگر است . مزایای بسیاری بر تحقق دولت الکترونیک مترتب است . تبادل سریع و اسان داده ها و اطلاعات ، دسترس مستقیم و سریع شهروندان به اطلاعات مورد نیاز ، صرفه جویی در انرژی ، زمان، منابع و هزینه ها ،افزایش کارایی و بهره وری ، اثار مثبت زیست محیطی ، بهبود پاسخگویی به شهروندان ، افزایش شفافیت فعالیتهای دولت و در نتیجه کاهش فساد اداری، ساده سازی فرایندهای دولتی و کاهش بوروکراسی از اهم این مزایا بشمار می اید .این مقاله ضمن تبیین زمینه ها و مبانی شکل گیری دولت الکترونیک ، مراحل استقرار دولت الکترونیک و ضرورت توجه به توسعه دولت الکترونیک، به بیان مزایا ،معایب و چالش های پیش روی دولت الکترونیک پرداخته شده است .
  کلمات کلیدی :دولت الکترونیک ، مدیریت دولتی ، فناوری اطلاعات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 257 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer