دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر تجربه برند بر رفتار شهروندی مشتری با نقش میانجی کیفیت ارتباط برند ( مطالعه موردی : مسافران شرکت هواپیمایی ماهان ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • تاثیر تجربه برند بر رفتار شهروندی مشتری با نقش میانجی کیفیت ارتباط برند ( مطالعه موردی : مسافران شرکت هواپیمایی ماهان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر تجربه برند بر رفتار شهروندی مشتری با نقش میانجی کیفیت ارتباط برند ( مطالعه موردی : مسافران شرکت هواپیمایی ماهان )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهیار خلیلی فلرد ، علی نوروزی ، مرتضی صابری حکمی


  چکیده فارسی:

  هدف تحقیق حاضر به بررسی تاثیر تجزیه برند بر رفتار شهروندی مشتری با نقش میانجی نقسش کیفیت ارتباط برند می باشد .جامعه اماری پژوهش حاضر ، مسافران شرکت هواپیمایی ماهان می باشد که با نمونه گیری از فرمول کوکران برای جامعه نامحدود تعداد 384 نفر از انها برای جمع اوری داده ها انتخاب شدند و بااستفاده از ابزار پرسشنامه مورد بررسی قرار گرفتند . متغیر مستقل اصلی در این تحقیق ابعاد تجربه برند شامل تجربه حسی ، تجربه هیجانی ،تجربه شناختی و تجربه رفتاری می باشند .متغیر وابسته اصلی ابعاد رفتار شهروند مشتری شامل تمایل کمک به سازمان خدماتی و تمایل کمک به مشتریان دیگر است و متغیر کیفیت ارتباط برند به عنوان متغیر میانجی در نظر گرفته شده است .برای ازمون فرضیات تحقیق از مدلسازی معادلات ساتاری با نرم افزارSMART-PLS استفاده شد که ابعاد تجربه برند بر رفتار شهروندی مشتری با نقش میانجی کیفیت ارتباط برند تاثیر معنادار دارند .
  کلمات کلیدی : تجربه برند ، رفتار شهروندی مشتری ، کیفیت ارتباط برند ،معادلات ساختاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 707 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 2

سپیده اکرمی[1397/4/31]

سلام.امکانش هست که پروپوزال این کار رو هم در اختیارمون بگذارید؟

کاربر سایت[1397/4/31]

با سلام خدمت شما کاربر عزیز متاسفانه این مقاله پروپوزال ندارد

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer