دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر استراتژی شرکت بر ضریب واکنش سرد - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • بررسی تاثیر استراتژی شرکت بر ضریب واکنش سرد

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر استراتژی شرکت بر ضریب واکنش سرد


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  بتول کشاورز، مهدی بشکوه


  چکیده فارسی:

  ضریب واکنش سود بازده غیر منتظره بازار را در واکنش به اجزاء غیر منتظره سود گزارش شده توسط شرکتی که اوراق بهادار منتشر کرده است را اندازه گیری می کند . به عبارت دیگر ضریب واکنش سود، حساسیت بازار به اعلان سود را به وسیله ضریب شیب رگرسیون بین بازده های غیر عادی و سودهای غیر منتظره را اندازه گیری می کند .واکنش های متفاوت سرمایه گذاران نسبت به اطلاعات سود موجب واکنش های متفاوت بازار می گردد .اما دلایل واکنش های متفاوت بازار چیست ؟برای بررسی این موضوع اطلاعات 73 شرکت عضو بورس اوراق بهادار تهران طی سالهای1385 تا 1394 استفاده شد .نتایج ازمون فرضیه ها بیانگر این است که شرکت هایی که استراتژی افزایش درامد دارند ، نسبت به شرکت هایی که استراتژی کاهش هزینه دارند ضریب واکنش سود بزرگتری دارند .علاوه بر این می توان گفت شرکت هایی که از استراتژی افزایش درامد و سود عملیاتی و استراتژی کاهش هزینه و افزایش سود غیر عملیاتی استفاده می کنند .نسبت به شرکت هایی که استراتژی افزایش درامد و سود غیر عملیاتی و استراتژی کاهش هزینه و افزایش سود عملیاتی دارند ضریب واکنش سود بزرگتری دارند . نتایج تکمیلی تحقیق نشان داد مدل پنج عاملی فاما و فرنچ نسبت به مدل سه عاملی توانایی بیشتری در ارزیابی رابطه بین متغیرهای این تحقیق دارد .
  کلمات کلیدی : ضریب واکنش سرد ، استراتژی شرکت ،بازده غیر عادی ، مدل فاما و فرنچ


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 854 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer