دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی و اولویت بندی عوامل موثر بر رضایت کاربران سیستم های اطلاعاتی ( مطالعه موردی :سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی سازمان بورس ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی و اولویت بندی عوامل موثر بر رضایت کاربران سیستم های اطلاعاتی ( مطالعه موردی :سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی سازمان بورس )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی و اولویت بندی عوامل موثر بر رضایت کاربران سیستم های اطلاعاتی ( مطالعه موردی :سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی سازمان بورس )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  نازنین توکلی ، علی عبداللهی ، لیلی حبیبی


  چکیده فارسی:

  در فضای رقابتی امروز بهره گیری از قابلیت های فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی در راستای کسب مزیت رقابتی سازمان ها و تداوم فعالیت انها امری اجتناب پذیر است و موفقیت یا سکست سیستم های اطلاعاتی همواره مورد توجه مدیران قرار می گیرد . با نظر به اینکه کاربران بخش بزرگی از سیستم های اطلاعاتی را تشکیل می دهند و رضایت کاربران به عنوان یکی از مهم ترین معیارهای سنجش موفقیت سیستم های اطلاعاتی محسوب می شود .در این تحقیق با استفاده از نسخه ویرایش شده مدل دلون و مکلین تاثیر هر یک از متغیرهای کیفیت سیستم ، کیفیت اطلاعات ، سودمندی درک شده و اهمیت سیستم بر رضایت کاربران سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی ( ستان ) در سازمان بورس اوراق بهادار مورد بررسی قرار گرفته است .نتایج ازمون فرضیه های پژوهش با بهره گیری از روش تجزیه و تحلیل رگرسیونی و قابلیت های نرم افزارSPSS نشان می دهد رابطه معنادار و مثبتی بین هر یک از چهار مولفه کیفیت سیستم ، کیفیت اطلاعات ،سودمندی درک شده و اهمیت سیستم با رضایت کاربران ای سامانه وجود دارد .به علاوه با توجه به نتایج ازمون فریدمن ، کیفیت سیستم نسبت به کیفیت اطلاعات ، سودمندی درک شده و اهمیت سیستم از اهمیت بیشتری برخوردار است .
  کلمات کلیدی : سیستم های اطلاعاتی ، رضایت کاربران ، موفقیت سیستم های اطلاعاتی ،مدل دلون و مکلین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 398 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer