دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر بازار یابی حسی بر عدم حساسیت قیمتی با نقش میانجی ارزش ویژه برند از دید مشتری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر بازار یابی حسی بر عدم حساسیت قیمتی با نقش میانجی ارزش ویژه برند از دید مشتری - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تاثیر بازار یابی حسی بر عدم حساسیت قیمتی با نقش میانجی ارزش ویژه برند از دید مشتری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر بازار یابی حسی بر عدم حساسیت قیمتی با نقش میانجی ارزش ویژه برند از دید مشتری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احسان محمودی ،فضل اله کاظمی


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر به تبیین تاثیر بازار یابی حسی بر عدم حساسیت قیمتی با نقش میانجی ارزش ویژه برندهای پوشاک می پردازد . ابزار گرداوری داده ها در این پژوهش پرسشنامه است و 386 نفر از مردم شیراز با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی انتخاب شدند .جهت پاسخ به سوالات و بررسی فرضیات تحقیق از نرم افزارSmart-PLS به منظور بررسی معادلات ساختاری و تحلیل مسیر به روش حداقل مربعات جزئی (PLS)استفاده گردید.یافته های این پژوهش نشان می دهد که بازار یابی حسی تاثیر زیادی بر روی عدم حساسیت قیمتی مشتریان نسبت به برند خواهد داشت .با این وجود ارزش ویژه برند از دید مشتری نقش واسطه ای مهمی را ایجاد می کد .بنابراین به صاحبان برندهای پوشاک پیشنهاد میشود به منظور افزایش ارزش ویژه برند از تکنیک های تجربه برند و بازار یابی حسی استفاده کنند تا حساسیت قیمتی کمتری از مشتری دریافت کنند .
  کلمات کلیدی : بازار یابی حسی ، عدم حساسیت قیمتی ، ارزش ویژه برند ، مشتری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 637 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer