دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اقتصاد مقاومتی و نظام سلامت - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی بهداشت و درمان
 • اقتصاد مقاومتی و نظام سلامت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اقتصاد مقاومتی و نظام سلامت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی نیکومنش ،سید مرتضی حسینی شکوه ،روح اله زابلی


  چکیده فارسی:

  اقتصاد مقاومتی بعه معنی نیرومند کرن اقتصاد برای افزایش سرعت رشد اقتصادی و تولید ناخالص داخلی است. بنابراین یکی از مهم ترین هدف ها و بحث ها در اقتصاد مقاومتی تقویت توان تولید ملی است .اغلب اقتصاددانان معتقدند که انچه در نهایت روند توسعه اقتصادی و اجتماعی یک کشور را تعیین می کند منابع انسانی ان کشور است . سلامت از کانالهای مختلفی سطح تولید کشور را تحت تاثیر قرار می دهد . نخستین کانال ، کارایی بهتر نیروی کار سالم در مقایسه باسایر افراد است . نیروی کار سالم بیشتر و بهتر از دیگران کار میکند و ذهن خلاق و اماده تری دارد . همچنین اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت یعنی : نظام سلامت کشورباید اهداف ، راهبردها و فعالیتهای خود را به گونه ای برنامه ریزی کند تا بنتواند در شرایط فشار ، تحریم ، دشمنی ها و خصومت های شدید ، سلامت جامعه را در همه ابعاد ان ( جسمی ، روانی ، اجتماعی و معنوی ) حفظ و حتی رشد و شکوفایی ان را تضمین کند .اقتصاد مقاومتی به ویژه اقتصاد دانش محور یکی از راهکارهای توسعه ی سلامت نیز محسوب می شود .با توجه به درهم امیختگی نظام سلامت و رشد اقتصادی ، بی تردید هر تلاشی در راستای تحقق اقتصاد مقاوتی نیازمند هم راستا شدن و هماهنگی نظام سلامت با این حرکت است که طرح تحول نظام سلامت با توجه به اهداف و برنامه های این طرح در صورت اجرای صحیح و کامل می تواند نمونه ای از اقتصاد مقاومتی در نظام سلامت باشد .
  کلمات کلیدی: اقتصاد مقاومتی ، طرح تحول ، نظام سلامت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 391 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بهداشت-و-درمان
موضوعات
footer